MMA PLUFCColby Covington prowokuje Joannę Jędrzejczyk: Od dawna się we mnie podkochuje, ale mam inne standardy

Colby Covington prowokuje Joannę Jędrzejczyk: Od dawna się we mnie podkochuje, ale mam inne standardy

Dwójka byłych mistrzów UFC z jednego klubu na kursie kolizyjnym! Chodzi o była mistrzynię wagi słomkowej Joannę Jędrzejczyk (16-4) i byłego tymczasowego mistrza wagi półśredniej Colbyego Covingtona (15-2). Tym razem to “Chaos” sprowokował Polkę.

O co dokładnie chodzi?

Zaczęło się od komentarzy Jędrzejczyk, która krytykowała Covingtona za niepochlebne słowa skierowane do Jorge Masvidala czy Dustina Poiriera, czyli kolegów z tego samego klubu – American Top Team. Polka uważa, że Covington “sra we własne gniazdo” i nie powinien krytycznie wypowiadać się o swoich kolegach z maty.

Oboje znaleźli się na kursie kolizyjnym, a najnowszy epizod z tego konfliktu usłyszeliśmy w rozmowie Covingtona z Arielem Helwanim, który w taki oto sposób prowokuje Joannę Jędrzejczyk:

“Jestem tym rozczarowany. Ona od dawna w Amercian Top Team się we mnie podkochuje. Nie chciałem się z nią umówić na randkę, bo będąc szczerym, mam inne standardy. Tylko 7,5 w górę. To są moje standardy. Ona się w nich nie mieści.

Wkurzyła się na to i spięła. Jest zazdrosna. Kiedyś naskoczyła na mnie w klubie bez żadnego powodu. Od tamtego czasu opowiada o mnie bzdury.”