MMA PLJan BłachowiczJiri Prochazka wybrał rywala na obronę pasa UFC. Jan Błachowicz reaguje wytykając “kodeks samurajów”

Jiri Prochazka wybrał rywala na obronę pasa UFC. Jan Błachowicz reaguje wytykając “kodeks samurajów”

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jiri Prochazka wybrał już rywala na swoją pierwszą obronę mistrzowskiego pasa. Czech dokonał wyboru, po którym Jan Błachowicz się na nim zawiódł.

Jiri Prochazka wybrał rywala

Prochazka jest mistrzem wagi półciężkiej od gali UFC 275. To tam po fenomenalnej walce odebrał tytuł ówczesnemu mistrzowi Gloverowi Teixeirze.

Po tej fenomenalnej wojnie przyjdzie kibicom zobaczyć natychmiastowy rewanż. Prochazka bowiem opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdza, że jego najbliższą walką będzie starcie z rewanżowe z Brazylijczykiem.

Jiri Prochazka wybrał rywala na obronę pasa UFC. Jan Błachowicz reaguje wytykając “kodeks samurajów”

Na walkę o złoto dywizji do 93 kilogramów chrapkę miał też Jan Błachowicz, który pokonał w ostatniej walce Austriaka Aleksandara Rakica.

Polak liczył nawet na zorganizowanie jego walki z Jirim Prochazką w Polsce, która mogłaby z powodzeniem stanowić walkę wieczoru gali UFC.

Po dokonaniu wyboru rywala przez Prochazkę, Błachowicz wyraził swój zawód, zamieszczając na twitterze poniższy wpis:

“Jan jest dla mnie największym wyzwaniem.” – to twoje słowa. Szanuję Cię Mistrzu, ale kodeks samurajów nie był przestrzegany.”

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis