MMA PLArtur SzpilkaJest rozmowa Szpilki z trenerem tuż po walce: Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć! [WIDEO]

Jest rozmowa Szpilki z trenerem tuż po walce: Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć! [WIDEO]

Na kanale High League pojawiło się zza kulisowe nagranie sobotniej czwartej edycji w Gliwicach. Po walce doszło do rozmowy Artura Szpilki z trenerem – wszystko nagrała kamera.

Szpilka

Podczas sobotniego High League 4 doszło do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej. ”Szpila” był mocno spychany pod siatkę, gdzie przyjął sporo mocnych uderzeń. Mimo wszystko były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przetrwał kryzys i zaraz odpowiadał. ”Bad Boy” postanowił zaatakować obrotowym uderzeniem, a wtedy dała o sobie znać kontuzja.

Artur ma nadzieje, że w tym roku stoczy jeszcze jeden pojedynek. ”Szpila” tuż po walce wspominał o grudniu i organizacji KSW.

Jest rozmowa!

Jest nagranie z rozmowy Artura Szpilki z trenerem Anzorem Azhievem.

Artur Szpilka: On mnie trafił ciosem i widziałem, że leci cepem i go ściągnę. K**wa tak nastawiałem się, że…

Anzor Azhiev: Ale po co? Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć. To ty robisz, my myślimy. Wiesz, o co chodzi, ty robisz to, co my mówimy. Cały plan, jaki był? Ty miałeś go skontrować od razu, na pierwszą wymianę wchodzić z nim?

Artur Szpilka: Nie.

Anzor Azhiev: Miałeś zachodzić. A po co w ogóle do niego podszedłeś? Mówiłem ci do narożnika od razu.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Doświadczony pięściarz o Załęckim: Kasztan niech się jeszcze ku**a jak on to mówi popłacze! Co wy na to?

Doświadczony i uznany pięściarz Albert Sosnowski (49-9-2, 29 KO) na facebooku Super Express Sport skomentował wywiad Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę stoczył swój trzeci pojedynek w High League. Podczas czwartej edycji w Gliwach czekało go wielkie wyzwanie, bowiem zmierzył się z Arturem Szpilką.

“Jest po walce! Jakiej walce?” – kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

W sieci pojawił się wideoblog organizacji High League, który pokazał kulisy minionej imprezy, która w miniony weekend odbyła się w Arenie Gliwice. To tam znajdziemy także starcie Ferrari vs Bomba widziane z zupełnie nowej perspektywy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis