MMA PLFerrari“Jest po walce! Jakiej walce?” – kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

“Jest po walce! Jakiej walce?” – kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

W sieci pojawił się wideoblog organizacji High League, który pokazał kulisy minionej imprezy, która w miniony weekend odbyła się w Arenie Gliwice. To tam znajdziemy także starcie Ferrari vs Bomba widziane z zupełnie nowej perspektywy.

kulisy starcia Ferrari vs Bomba

Amadeusz “Ferrari” Roślik i Paweł “Scarface” Bomba to bohaterowie jednego z największych konfliktów, który znalazł rozwiązanie w klatce High League na czwartej gali tej freakowej organizacji.

Przypominamy, że starcie to wygrał Ferrari, który w pierwszej wymianie znokautował Bombę, serwując mu drugą podobną porażkę w jego freakowej karierze.

Kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

W mediach społecznościowych zaczęły teraz hulać shoty z vloga, którego w sieci zamieściła organizacja High League. W materiale zobaczymy m.in. kulisy walki Ferrari vs Bomba.

A są to obrazki, których się nie spodziewacie. Sprawdźcie sami:

Cały vlog, o którym mowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis