MMA PLFAME MMAJest nagranie za kulis! Doszło do mocnej konfrontacji słownej Daro Lwa z Natanem! [WIDEO]

Jest nagranie za kulis! Doszło do mocnej konfrontacji słownej Daro Lwa z Natanem! [WIDEO]

Dariusz Kazmierczuk na swoim kanale postanowił udostępnić nagranie za kulis FAME MMA 16, która odbyła się w Gliwicach. Co ciekawe doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy ”Daro Lwem”, a nowym zawodnikiem freakowej organizacji – Natanem Marconiem. Niewykluczone, że właśnie on będzie następnym przeciwnikiem groźnego lwa.

Lew

Podczas drugiej konferencji FAME MMA 16 doszło nawet do ich pierwszego face to face. Obie strony wypowiadają się w mocnych słowach. Tak też było po walce. Natan po debiucie zapewniał, że w kolejnym pojedynku chętnie skrzyżuje rękawice z ”Daro Lwem”. Marcoń w pierwszym starciu przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Radosławem ”Wiejskim Koksem” Paszko.

Dariusz stoczył drugi pojedynek w FAME MMA. W klatce był do rozwiązania konflikt z Filipem Marcinkiem. Trzeba przyznać, że Dariusz miał mocny początek. Dużo ciosów prostych i niskich kopnięć. Na twarzy Filipka pojawiły się oznaki walki. Chwila nieuwagi i… Daro Lew na deskach. Po drugim liczeniu sędzia przerwał walkę, która zakończyła się pod koniec pierwszej odsłony.

Jest nagranie!

W sieci ukazało się nagranie, na którym doszło do wymiany zdań pomiędzy Dariuszem Kazmierczukiem, a Natanem Marconiem. Niewykluczone, że Marcoń będzie następnym przeciwnikiem ”Daro Lwa’.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

”Daro Lew” nie wytrzymał i na twitterze postanowił odpowiedzieć na kolejne mocne wypowiedzi mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Wiewiórka  jak już przegrasz z Arkiem to mogę ci chętnie też nos złamać jak Pasikonikowi ,także pilnuj się tam na tych wywiadach 

48-latek swój pierwszy pojedynek stoczył we wrześniu 2020 roku, gdy na 7 edycji przegrał z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Zobacz także:

Załęcki zapewnia: Kończymy internetowe przepychanki! Nigdy nie byłem za tym i nadal to podtrzymuje! Widzieliście?

Denis Załęcki na insta stories ponownie zabrał głos w ostatnio gorącej sprawie. Mowa o mocnym spięciu z freak fighterem Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” zapewnia, że wraz z Patrykiem ”Glebą” Tołkaczewskim kończą internetowe przepychanki!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [11-13.11.2022] Będziecie oglądać?

Prze nami kolejny niezwykle ciekawy weekend z MMA. Sprawdźcie sami co warto obejrzeć, bo będzie się działo naprawdę dużo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis