MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiZałęcki zapewnia: Kończymy internetowe przepychanki! Nigdy nie byłem za tym i nadal to podtrzymuje!

Załęcki zapewnia: Kończymy internetowe przepychanki! Nigdy nie byłem za tym i nadal to podtrzymuje!

Denis Załęcki na insta stories ponownie zabrał głos w ostatnio gorącej sprawie. Mowa o mocnym spięciu z freak fighterem Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” zapewnia, że wraz z Patrykiem ”Glebą” Tołkaczewskim kończą internetowe przepychanki!

Załęcki

”Bad Boy” na kanale FanSportu.pl postanowił obszernie skomentować całą sytuację z Piotrem Szeligą. Denis zapewnia, że ”Szeli” chciał iść na obdukcję i zeznawać.

Wiem co chciał zrobić! Wiem kto go namawiał. Chciał k***a iść na obdukcję, chciał k***a iść zeznawać. Po prostu ku***sko chciał zeznawać, doj***ć oliwy do ognia. Chciał, żeby za to byłby wyrok i tak dalej. Jest to zwykła parówa dla mnie. A wiecie, dlaczego nie poszedł? Bo ja od rana do wieczora trąbiłem, wydzwaniałem po całej Polsce, po wszystkich k***a ogarniętych osobach z jego miasta, żeby go za ucho wzięły i wytargały.

Załęcki ma za sobą trzy pojedynki w organizacji High League. ”Bad Boy” ostatni odnotował na 4 edycji w Gliwicach, gdzie w co-main evencie zmierzył się z Arturem Szpilką. Podopieczny Mirosława Oknińskiego do pojedynku wyszedł z poważną kontuzją. Załęcki od samego początku mocno ruszył i mocno wstrząsnął rywalem. Chwilę później po wyprowadzonej akcji dała o sobie znać kontuzja i było już po wszystkim.

Załęcki ponownie zabiera głos!

To koniec wymiany zdań w mediach społecznościowych? Denis Załęcki zabrał głos na insta stories.

Siema wszystkim. Słuchajcie… my w tym momencie kończymy internetowe przepychanki… nigdy nie byłem za tym i nadal to podtrzymuje, ale z szacunku do was nagrałem tamten materiał byście wiedzieli o co konkretnie chodzi i poznali bardziej tego gościa kim on tak naprawdę jest. Nie będziemy już odpowiadać na jego śmieszne filmiki, które nie mają wgl pokrycia z tym co dzieje się naprawdę. Mężczyźni inaczej załatwiają sprawy, dlatego kończymy ten cyrk… kto ma łeb na karku to sobie sam rozkmini kto tu jest ”aktorem” w tym wszystkim, a kto jest prawdziwy. Zamiast prężyć się w internecie jak tamten kolega… my wolimy załatwiać sprawy twarzą w twarz. Pozdro dla normalnych

Zobacz także:

Marcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcel Materla zbiera jakże ważne doświadczenie. Mimo tak młodego wieku reprezentant BKS Skorpion Szczecin ma już za sobą sporo walk. Syn Michała Materli ostatnio powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie!

Wielki Bu uderza w Jacka Murańskiego: Strefa wolna od podłej kreatury! Co wy na to?

Jak widać, to nie koniec! Patryk Masiak na insta stories zamieścił nagranie, gdzie przyczepia naklejkę na drzwi klubu CrossCore. Warto zaznaczyć, że naklejka pojawiła się również w szatni. ”Wielki Bu” tym samym mocno uderzył w Jacka Murańskiego, który jeszcze nie tak dawno wraz z synem trenował w wspomnianym klubie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis