MMA PLNajnowszeHighleagueJest nagranie z całej zadymy w klatce! Najman i Murański zderzyli się w Łodzi!

Jest nagranie z całej zadymy w klatce! Najman i Murański zderzyli się w Łodzi!

Można było się spodziewać, że gdy dojdzie do pierwszego face to face, to zobaczymy tak zwane dymy. Organizacja High League podczas piątej edycji w Łodzi ogłosiła oficjalnie, że na następnej edycji zobaczymy wyczekiwaną walkę Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Mamy całe nagranie z zadymy w klatce!

Najman

Do walki dojdzie osiemnastego marca w Katowicach. Już niebawem poznamy innych bohaterów następnej edycji freakowej. ”Muran” postawił warunki – na co przystał Marcin Najman. Walka odbędzie się na szalonych zasadach boksu birmańskiego. Dozwolone będą uderzenia głową, łokciem, soccer kicki oraz dobijanie w parterze.

Jest nagranie!

Działo się! Jest nagranie z awantury, która powstała w klatce High League. Marcin Najman od razu z wielką wściekłością ruszył na Jacka Murańskiego. Tu jest prawdziwy konflikt.

Całe nagranie poniżej:

Jacek Murański podczas FAME MMA 16 w Gliwicach stoczył swój trzeci pojedynek. ”Muran” wystąpił w tak zwanym co-main evencie, gdzie musiał uznać wyższość Roberta Pasuta. Robert pod koniec drugiej odsłony zakończył pojedynek przed czasem.

Zobacz także:

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

High League zabiera głos po wtargnięciu na konferencje! Będą dożywotnie zawieszenia! Widzieliście?

High League postanowiło szybko zareagować po drugiej konferencji piątej edycji. Freakowa organizacja zapowiedziała – co się stanie po następnych potencjalnych wtargnięcia na scenę. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis