MMA PLNajnowszeHighleagueJest nagranie! W takim stylu Daro Lew odnotował jedyne zwycięstwo w zawodowej karierze!

Jest nagranie! W takim stylu Daro Lew odnotował jedyne zwycięstwo w zawodowej karierze!

Dariusz Kaźmierczuk jest pewny siebie i zmotywowany przed debiutem w kolejnej freakowej organizacji. ”Daro Lew” osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach zmierzy się z debiutującym ”Ludwiczkiem”. Dariusz początkowo miał zmierzyć się z Przemysławem ”Sequento” Skulskim, który ostatecznie doznał kontuzji. W sieci ukazało się nagranie z jedynego zwycięstwa Dariusza w zawodowej karierze.

Lew

Dariusz ostatni pojedynek stoczył w organizacji FAME MMA, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z ”Filipkiem”. Walka odbyła się w formule K-1. Trzeba przyznać, że Kaźmierczuk miał świetny początek, ale potem było już tylko gorzej… Walka ostatecznie zakończyła się przegraną ”Daro Lwa” jeszcze w pierwszej rundzie. Warto zaznaczyć, że Dariusz w przeszłości przegrał z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Jest nagranie!

Na kanale MMAFistsPL pojawiło się nagranie z jedynego zwycięstwo Dariusza Kaźmierczuka w zawodowym MMA.

Do walki doszło w kwietniu 2014 roku na gali MMA Cup 10 w Białymstoku. Dariusz w pierwszej odsłonie zdemolował Dawida Harasia (0-20), który do dziś szuka pierwszego zwycięstwa w MMA. Walka zakończyła się już po 37-sekundach.

Wspomniana walka poniżej:

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis