MMA PLFAME MMAJaś Kapela prowokuje Nitrozyniaka i komentuje jego zarobki: Za 800 tys. też bym chętnie zebrał oklep

Jaś Kapela prowokuje Nitrozyniaka i komentuje jego zarobki: Za 800 tys. też bym chętnie zebrał oklep

Lewicowiec z klatki Jaś Kapela prowokuje youtubera Nitrozyniaka, którego umiejętności ostatnio oglądaliśmy na gali FAME 13, gdzie przegrał decyzją sędziów z innym youtuberem Unboxallem.

Jaś Kapela prowokuje Nitrozyniaka

Nitro zadebiutował w sportach walki prezentując swoje umiejętności w pojedynku zakontraktowanym w formule K-1. Swoich kibiców jednak zawiódł, kiedy to nie miał siły i kondycji, by pokonać Unboxalla, z którego drwił przed pojedynkiem.

Teraz jednak pojawił się inny chętny na starcie z popularnym youtuberem. Jest nim lewicowy poeta, zawodnik MMA i pogromca “prawaków” – Jaś Kapela.

Jaś Kapela prowokuje Nitrozyniaka i komentuje jego zarobki

Kapela, który ma za sobą debiut w MMA, gdzie pokonał przez TKO buńczucznego przed walką Ziemowita Piasta Kossakowskiego, teraz przywołuje pogłoski o zarobkach Nitro za jego walkę z Unboxallem.

Sergiusz Górski zdradził bowiem w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, że zarobił za swoją walkę kilkaset tysięcy złotych.

Kapela przywołując artykuł portalu sportowefakty.wp.pl stwierdził, że też dałby się oklepać za 800 tys. zł.

“teraz już bardziej rozumiem, czemu @thenitrozyniak tak mnie chętnie wyzywał od niepełnosprawnych jednostrzałowców. za 800k też bym chętnie zebrał oklep XD”

O tym “niepełnosprawnym jednostrzałowcu” Nitrozyniak mówił na jednym ze swoich live’ów prowadzonych na youtube. Poniżej przykład w jaki sposób Nitro traktuje Jasa Kapelę:

Kapela jednak na walkę z Nitro na pewno będzie musiał poczekać. Najpierw Nitro na gali FAME 14 w maju tego roku zmierzy się z innym youtuberem – Xayoo. Dopiero później może zastanowić się nad walką z amatorskim krawerem Kapelą.

Zobacz także:

Jacek Murański zarobi na walce Szeligi: Jest teraz moim m*rzynem, będzie pracował na mnie! Zaskoczeni?

Jacek Murański nie pierwszy raz zaskakuje! ”Muran” w rozmowie z kanałem ”FAME NEWS” wyznał, że zarobi na każdym pojedynku w klatce rzymskiej. Tym samym jakiś procent powędruje do aktora po walce Piotra Szeligi z Normanem Parke.

Parke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu!  Widzieliście?

Norman Parke (29-7-1) jest pewny siebie przed czwartym pojedynkiem w organizacji FAME MMA. ”Stormin” zapowiada lekcję pokory! Były zawodnik UFC zawalczy na szalonych zasadach. Jego starcie z cięższym Piotrem Szeligą odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis