MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka chwali Dereka Chisorę przed walką z Usykiem: Bije mocniej niż Wilder

Artur Szpilka chwali Dereka Chisorę przed walką z Usykiem: Bije mocniej niż Wilder

Artur Szpilka chwali Dereka Chisorę przed nadchodzącą walką z Aleksandrem Uskiem. Polak będzie pomagał Brytyjczykowi w przygotowaniach do tego ważnego dla Chisory pojedynku.

Artur Szpilka chwali Chisorę
Foto: Facebook/ Artur Szpilka

Przypominamy, że starcie niepokonanego Usyka z niebezpiecznym Chisorą odbędzie się 31 października w Wielkiej Brytanii. Pojedynek ten może wyłonić kolejnego pięściarza, który będzie brany pod uwagę w kontekście walki o pas mistrzowski.

Artur Szpilka chwali Dereka Chisorę przed walką z Usykiem: Bije mocniej niż Wilder

Artur Szpilka będzie pomagał Derekowi Chisorze przed tą konfrontacją i uważa, że Brytyjczyk dysponuje mocniejszym ciosem od Deontaya Wildera, który przez lata był postrachem wagi ciężkiej. “Szpila” może porównać siłę ciosu obu zawodników, bowiem jest to pięściarz, który w przeszłości mierzył się zarówno z Wilderem jak i z Chisorą.

W mediach społecznościowych zaznaczył, że jego zdaniem Chisora bije mocniej niż Wilder i Usyk będzie miał problem, jeśli da się Brytyjczykowi trafić.

Oto fragment polemiki Szpilki w mediach społecznościowych:

“Więcej wam powiem po 3 tyg tym bardziej ze będzie nas 3,4 wiec zobaczymy napewno ma racje. Bije silniej niż Wilder a jak Usyk stanie na chwile to się bardzo zdziwi.”

Zobacz także:

Jan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Jan Błachowicz podzielił się z fanami refleksją po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim. Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został zaproszony przez Prezesa Rady Ministrów na spotkanie, na którym Mateusz Morawiecki osobiście pogratulował cieszynianinowi sukcesu.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis