MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz wraca do treningów! Polak dalej ma nadzieje na starcie z Prochazką! [WIDEO]

Jan Błachowicz wraca do treningów! Polak dalej ma nadzieje na starcie z Prochazką! [WIDEO]

Jan Błachowicz (29-9-1) wraca do treningów po ostatniej walce o tytuł UFC w wadze półciężkiej. Polak stanął przed szansą mistrzowską. ”Cieszyński Książę” mógł ponownie zasiąść na tronie. Błachowicz dalej ma nadzieje, że w przyszłości w Europie dojdzie do jego starcia z Jiri Prochazką (29-3-1). Czech doznał kontuzji i zwakował tytuł, aby nie wstrzymywać/hamować wagi półciężkiej.

Błachowicz

Jan wspomniany pojedynek stoczył na gali UFC 282 w Las Vegas. Po 5-rundach walki z Magomedem Anakalaevem ogłoszono remis.

Od początku mieliśmy mocne wymiany w stójce. Ankalaev momentami mocno przyśpieszał i do samego końca był niebezpieczny. Błachowicz zaczął trafiać ciosami… Dodatkowo kolejne liczne kopnięcia mocno naruszyły przeciwnika. Rosjanin coraz ciężej przyjmował kolejne kopnięcia. Wielu kibiców myślało już, że walka zakończy się w podobny sposób – co z Aleksandarem Rakiciem.

Rosjanin przetrwał kryzys. W czwartej i piątej odsłonie sprowadził Polaka, a z góry dominował. Po 5-rundach sędziowie ogłosili remis.

Polak wraca do treningów!

Jan Błachowicz (29-9-1) w mediach społecznościowych poinformował, że wrócił do treningów po ostatniej walce.

Zawsze muszę zrobić przerwę żeby wrócić na matę z tą właściwą energią. Tęskniłem 👊🏻

Zawsze muszę zrobić przerwę żeby wrócić na matę z tą właściwą energią. Tęskniłem 👊🏻🥊 Robert Złotkowski #LegendaryPolishPower #JB13

Posted by Jan Blachowicz on Monday, January 9, 2023

”Cieszyński Książę” w rozmowie z sherdog.com wyznał, że dalej ma nadzieje na starcie z Jiri Prochazką.

Wierzę, że w przyszłości spotkam się z nim w oktagonie. Życzę mu bardzo szybkiej rehabilitacji, powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że w przyszłości zmierzymy się na gali w Europie.

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis