MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz świętuje wygraną nad Rakicem i ma wiadomość dla Glovera Teixeiry

Jan Błachowicz świętuje wygraną nad Rakicem i ma wiadomość dla Glovera Teixeiry

Jan Błachowicz powrócił na zwycięską ścieżkę! Polak, który niedawno był mistrzem wagi półciężkiej UFC, w minioną sobotę pokonał przed czasem Aleksandara Rakicia w walce wieczoru gali UFC w Las Vegas. Cieszynianin tym samym zgłosił swoją gotowość do kolejnego starcia mistrzowskiego!

Jan Błachowicz

Dla przypomnienia przekazujemy, jak opisywaliśmy sobotni sukces Polaka TUTAJ -> UFC on ESPN 36: Jan Błachowicz wygrywa przed czasem! Kontuzja przeciwnika przerwała walkę [WIDEO]

Błachowicz tym samym odbił się po porażce, jakiej zaliczył w walce z Gloverem Teixeirą, tracąc przy tym pas mistrzowski UFC. Polak teraz ma przesłanie do Brazylijczyka.

Jan Błachowicz świętuje wygraną nad Rakicem i ma wiadomość dla Glovera Teixeiry

Oto, co Błachowicz zamieścił na facebooku:

🇵🇱 Wróciłem! Dziękuję wszystkim za wsparcie. Dziękuję #TeamBłachowicz za to, że zawsze jesteście ze mną.

Powodzenia Glover w Twojej walce i mam nadzieję, że ponownie spotkamy się w klatce.”

Glover Teixeira pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC będzie bronił już 11 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze. To tam skrzyżuje rękawice z Jirim Prochazką. Brazylijczyk aktualnie znajduje się w serii sześciu wygranych z rzędu.

Zobacz także:

Wściekły Alan Kwieciński po walce z Murańskim: Spięło mnie! [WIDEO]

Nie udało się Alanowi Kwiecińskiemu wrócić na ścieżkę zwycięstw podczas gali FAME MMA 14. Mimo to, że w starciu z Mateuszem Murańskim “Alanik” był ogromnym faworytem musiał uznać wyższość “Murana”.

Parke po zdemolowaniu Szeligi: Walka miała taki przebieg jak się spodziewałem! [WIDEO]

To nie mogło się inaczej skończyć! Po 5 minutach walki w rzymskiej klatce Norman Parke znokautował Piotra Szeligę, udzielając mu tym samym srogiej lekcji sztuk walki.

Don Diego komentuje porażkę Piotra Szeligi z Normanem Parke: Tę walkę dało się wygrać! [WIDEO]

Klatka rzymska. Miał to być główny argument Piotra Szeligi w walce z Normanem Parkiem na wczorajszej gali FAME MMA 14. Niestety, nie udało się. Parke kompletnie zdominował “Szeliego” w każdej rundzie, ubijając go finalnie w pod koniec drugiej odsłony. Według trenera Szeligi, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna ta walka była do wygrania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis