MMA PLUFCUFC on ESPN 36: Jan Błachowicz wygrywa przed czasem! Kontuzja przeciwnika przerwała walkę [WIDEO]

UFC on ESPN 36: Jan Błachowicz wygrywa przed czasem! Kontuzja przeciwnika przerwała walkę [WIDEO]

Jan Błachowicz (29-9) pokonał Aleksandara Rakicia (14-3) w walce wieczoru gali UFC on ESPN 36 w Las Vegas. Pojedynek został przerwany w trzeciej rundzie na skutek kontuzji rywala.

UFC on ESPN 36 Jan Błachowicz

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć, mocno z obu stron. Rakić trafił mocno i w okolicach lewego oka Polaka pojawiło się rozcięcie. “Cieszyński Książę” wyprowadzał znakomite obszerne ciosy a sam starał się pracować odchyleniem. Były mistrz trafiał w kolejnych szarżach. Serb nie pozostał bierny, ale jego celnych ciosów było mniej.

Błachowicz wywierał presję na rywala. Tym razem Polak popełnił jednak błąd i dał się wyhaczyć przeciwnikowi. Błachowicz z dołu próbował trójkąta, ale niestety bez powodzenia. Rakić znalazł się w dogodnej pozycji w parterze. “Rocket” mógł z góry rozbijać byłego mistrza. Na głowę polskiego zawodnika spadło kilka mocnych łokci. Błachowicz w końcu zdołał znaleźć się pod siatką, którą próbował wykorzystać, aby wstać. Niestety Rakić kontrolował sytuację już do końca rundy.

W trzeciej rundzie Błachowicz wrócił do dobrej pracy w stójce. Często atakował okolice wątroby przeciwnika. W prawnym momencie Rakić upadł na skutek kontuzji nogi i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Zobacz także:

Bellator 281 – wyniki

Już dziś wieczorem w Londynie odbędzie się gala Bellator 281. Wydarzenie zwieńczy walka mistrowska, debiut w nowej organizacji zaliczy też Polak.

Odkrycie 2021 roku wraca do klatki na KSW 70! Piwowarczyk spotka się z Leśką

Odkrycie 2021 roku w polskim MMA, niepokonany Damian Piwowarczyk (5-0, 1 KO, 3 Sub) po raz kolejny zaprezentuje swój nietuzinkowy styl walki podczas KSW 70 w Łodzi. Trzeci zawodnik rankingu wagi półciężkiej zmierzy się 28 maja w Atlas Arenie z debiutującym Bartoszem Leśką (11-2-2, 2 KO, 6 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii półciężkie

Kursy Superbet na walkę Błachowicz vs. Rakić. Promocja dla nowych graczy

Już w najbliższy weekend w Las Vegas czeka nas gala UFC on ESPN 36 z Janem Błachowiczem w walce wieczoru. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie oraz specjalną promocję dla nowych graczy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis