MMA PLCiekawostkiJan Błachowicz spotkał się ze znanym politykiem: Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę

Jan Błachowicz spotkał się ze znanym politykiem: Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz spotkał się ze znanym w naszym kraju politykiem. “Cieszyński Książę” jest jedną z tych osób, której nie przeszkadzają polityczne barwy i okazuje szacunek każdej osobie, która na niego zasługuje.

Błachowicz w przeszłości był już goszczony przez premiera Mateusza Morawieckiego, kiedy to Prezes Rady Ministrów zaprosił 38-latka na spotkanie po zdobyciu przez niego pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie.

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się Janem Błachowiczem, pierwszym  polskim zawodnikiem MMA, który zdobył pas mistrzowski prestiżowej  organizacji UFC wieszwiecej - tvp.info

Jan Błachowicz spotkał się ze znanym politykiem: Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę

Teraz Błachowicz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z innym politykiem. Tym razem pochodzącym z obozu totalnej opozycji – Rafałem Trzaskowskim, który piastuje funkcję prezydenta miasta stołecznego Warszawa.

Spotkanie odbyło się dzięki otwarciu gastronomii po lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa:

“Ogródki otwarte i od razu można spotkać ciekawych ludzi. Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę. Warszawa też już wraca do życia.”

Ogródki otwarte i od razu można spotkać ciekawych ludzi. Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę. Warszawa też już wraca do życia. #LegendaryPolishPower

Posted by Jan Blachowicz on Monday, May 17, 2021

Przypominamy, że Jan Błachowicz swoją drugą obronę mistrzowskiego pasa ma zaplanowaną na dzień 4 września. Na gali UFC 266 w Las Vegas zmierzy się z Gloverem Teixeirą, który jest rozpędzony serią pięciu zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.