Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz o walce Teixeira vs Prochazka: Mam nadzieję, że wygra…

Jan Błachowicz o walce Teixeira vs Prochazka: Mam nadzieję, że wygra…

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz jest na ostatniej prostej do swojej sobotniej walki, w której zmierzy się w nieoficjalnym eliminatorze do pasa z Aleksandarem Rakicem. Polak dostał jednak pytanie o walkę o złoto jego dywizji.

Jan Błachowicz

A w niej aktualny mistrz Glover Teixeira zmierzy się z Jirim Prochazką. Brazylijsko-czeskie starcie odbędzie się już 25 czerwca na gali UFC 275.

Błachowicz wskazał kto wg niego powinien wygrać ten pojedynek i z kim chciałby się zmierzyć po planowanej wygranej nad Rakicem.

Jan Błachowicz o walce Teixeira vs Prochazka: Mam nadzieję, że wygra…

Błachowicz tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC stracił właśnie w walce z Gloverem Teixeirą i nie ukrywa, że chciałby, by to Brazylijczyk obronił pas, by móc się mu zrewanżować w kolejnej walce mistrzowskiej:

“Jeśli to będzie ten sam Glover co w walce ze mną, to wynik będzie taki sam. Obali on Jiriego i skończy na ziemi. Ale Jiri to szalony zawodnik, ma dziki styl. Nigdy nie wiesz co zrobi. Ale mam nadzieję, że wygra Glover, bo chciałbym z nim zrobić rewanż i odebrać mu pas mistrzowski. Mam nadzieję, że jeśli obroni pas, to nie zdecyduje się na przejście na sportową emeryturę.” – przyznał Błachowicz w rozmowie z dziennikarzami podczas dnia medialnego przed sobotnią galą UFC.

A Wy jak myślicie – jak zakończy się walka Teixeira vs Prochazka?

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis