MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

FAME MMA 14 PPV
Foto: FAME MMA

W walce wieczoru gali w krakowskiej Tauron Arenie spotkają się dwaj popularni twórcy internetowi. Jednym z nich będzie Tomasz “Gimper” Działowy, który na YouTube ma dwa miliony subskrybentów. Jego przeciwnikiem będzie z kolei Mateusz “Tromba” Trąbka, członek słynnej Ekipy Friza.

Kolejną walkę w FAME MMA stoczy popularny youtuber, streamer esportu Sergiusz “Nitro” Górski. Po porażce z “Unboxallem” jego kolejnym rywalem będzie znany ze streamowania Marcin “Xayoo” Majkut.

FAME MMA 14 tylko w PPV! Jaka cena i jak kupić?

W klatce zmierzą się także popularne influencerki, znana ze związku z założycielem Teamu X Agata “Fagata” Fąk oraz należąca do nowego składu tej grupy Monika “Mona” Kociołek.

Pojedynek na nietypowych zasadach stoczą Piotr “Szeli” Szeliga oraz Norman Parke. Rywalizować będą oni w minaturowej klatce rzymskiej, gdzie w pierwszej rundzie obowiązywać będą zasady boksu, zaś ewentualnie w drugiej i trzeciej MMA.

Podczas gali odbędzie się także pojedynek mistrzowski. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka w obronie pasa kategorii do 77 kg podejmie Krystiana “Krychę UFC” Wilczaka.

Interesująco zapowiada się także pojedynek Alana “Alanika” Kwiecińskiego z Mateuszem “Muranem” Murańskim.

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

famemma.tv

Gala FAME MMA 14 dostępna będzie w systemie PPV na famemma.tv.

Zakupu można dokonać w jednym z dwóch wariantów

  • wariant BASIC zapewnia jakość 720p i dostęp do wydarzenia przez 48 godzin po jego zakończeniu. W zależności wybranej formy płatności koszt usługi waha się od 29,99 zł do 36,99 zł
  • wariant PREMIUM oferuje jakość 1080p oraz dostęp przedłużony aż do 7 dni po zakończeniu gali. Ponadto użytkownik otrzyma dostęp do transmisji z tzw. Loży Szyderców oraz możliwość obejrzenia archiwalnych gal FAME MMA 11, FAME MMA 12 oraz FAME MMA 13.

Najtańsze formy płatności to BLIK, przelew internetowy Hotpay oraz Paysafe Card. Poza tym można też płacić przez Apple Pay, Google Pay, przelew internetowy Payu czy PayPal. Najdroższą opcją jest zaś płatność przez SMS Premium.

Polsat Box

Ponadto, gala FAME MMA 14 dostępna będzie także w Polsat Box. Dostęp do usługi kosztuje z kolei 35 zł. Zamówienia mogą być składane przez iPolsatBox, telefonicznie pod numerem 801 00 50 50 a także w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach. Płatności można dokonać przelewem, kartą lub przy przy użyciu tzw. Portmonetki (kwota doliczana do kolejnego rachunku w Polsat Box). Istnieje także możliwość zamówienia przez SMS o treści NumerKartyDekodera.walka na numer 7043 (dodatkowy koszt 0,62 zł z VAT). Po uzyskaniu dostępu galę można obejrzeć w jakości HD na kanale 333.

FAME MMA 14

Data: 14 maja 2022 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 29,99 ZŁ 

PPV dostępne także w Polsat Box – 35 zł

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

FAME MMA 14: Mateusz Murański prezentuje szybkość przed walką z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie Mateusza Murańskiego, który zaprezentował szybkość przed nadchodzącym starciem. Już w sobotę w Tauron Arenie dojdzie do jego walki z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

FAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke! Co wy na to?

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis. Piotr Szeliga podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 wspominał, że doszło do jego następnej mocniejszej sprzeczki z Normanem Parke. Teraz wiemy jak to wyglądało! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis