MMA PLCiekawostkiJake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Jest nowe nagranie [WIDEO]

Jake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Jest nowe nagranie [WIDEO]

Kilka dni temu głośno zrobiło się o akcji, w której Jake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Inicjatywa miała zwrócić uwagę na potencjalną walką z Conorem McGregorem.

Jake Paul podjechał pickupem w miejsce, w którym Dillon Danis – trener McGregora oda parteru – udzielał wywiadu Brendanowi Schaubowi. Zwyzywał on byłego mistrza UFC i obrzucił papierem toaletowym i balonami z wodą Danisa.

W sieci pojawiło się nowe wideo z tego wydarzenia.

Jake Paul obrzucił Dillona Danisa papierem toaletowym i balonami z wodą. Jest nowe nagranie

Jake Paul to popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber, który zdobył popularność także w świecie bosku, kiedy na gali z walką Mike Tyson vs Roy Jones Junior znokautował byłego koszykarza Nate’a Robinsona.

Teraz Jake Paul robi wszystko, by zainteresować publikę potencjalną walką bokserską z Conorem McGregorem. A sprawa tej walki wcale nie jest przekreślona. Jego brat – Logan Paul w przyszłym roku wejdzie bowiem do ringu z samym Floydem Mayweatherem Juniorem.

Czy natomiast Jake Paul takimi akcjami, jak ta poniżej, sprawi, że na taką konfrontację zdecyduje się także były podwójny mistrz UFC Conor McGregor?

Poniżej wspominane nowe wideo pokazujące atak Jake’a Paula na Dillona Danisa:

Zobacz także:

Eddie Hearn o przyszłości Kamila Szeremety: Jeśli wygra z Gołowkinem, to czeka go…

Eddie Hearn wypowiedział się o przyszłości Kamila Szeremety, który już dzisiaj na Florydzie zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem w pojedynku o mistrzowskie pasy  IBF i IBO wagi średniej.

Szeremeta przed walką z GGG: Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie

Kamil Szeremeta przed walką z GGG rozmawiał z Super Expressem, któremu przedstawił oczekiwania przed konfrontacją z Giennadijem Gołowkinem.

Logan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Logan Paul o walce z Floydem Mayweatherem Juniorem wypowiedział się w swoim podcaście “Impaulsive”. Gwiazdor YouTube jest przekonany, że sprawi największą niespodziankę w historii sportów walki.