MMA PLBoksLogan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Logan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Foto: Facebook/ Logan Paul

Logan Paul o walce z Floydem Mayweatherem Juniorem wypowiedział się w swoim podcaście “Impaulsive”. Gwiazdor YouTube jest przekonany, że sprawi największą niespodziankę w historii sportów walki.

Do starcia uznawanego za najlepszego pięściarza w historii Floyda Mayweathera Juniora ze znanym youtuberem Loganem Paulem dojdzie 20 lutego. Starcie to będzie miało charakter pokazowej walki bokserskiej.

Logan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Logan Paul ma za sobą już debiut w boksie, gdzie przegrał z innym youtuberem “KSI”. Teraz natomiast jest przekonany, że w walce z Mayweatherem Juniorem sprawi największą niespodziankę w historii:

“Myślałem o tym i to będzie największa niespodzianka w historii sportów walki. To sytuacja, w której wszyscy wygrywają, niezależnie od tego, co się stanie. Ale możesz postawić swoje dupsko na to, że znokautuję go. Będą o tym rozmawiać przez następne 1000 lat. Nie wierzę w to, że Floyd zgodził się na tę walkę. Nie wierzę, cholera w to! Floyd “Money” Mayweather!

Skłamałbyś, gdybyś powiedział, że to niemożliwe, że mogę go znokautować. Każdy chce obejrzeć ten pieprzony cud, każdy chce zobaczyć ten nokaut! 20 lutego będę miał ku temu okazję i Bóg pobłogosławił mnie, bym mógł to osiągnąć! Możecie stawiać kasę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by go znokautować.”

Zauważamy, że między Mayweatherem Juniorem a Loganem Paulem jest prawie 20 kilogramów różnicy wagowej, co z pewnością będzie atutem Youtubera. Czy to jednak wystarczy, by pokonać legendarnego “Money’a”?

Zobacz także:

Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo: W MMA potrzebuję minuty

Marcin Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo! Po najbardziej absurdalnej walce w swojej karierze, “El Testosteron” nie milknie i ciągle przykuwa ogromną uwagę mediów.

Wielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

W najbliższy piątek 11 grudnia odbędzie się gala Rocky Boxing Night 7 im. Jana Biangi. Co ciekawe, wielkie gwiazdy pojawią się na tej gali w Wielkim Klinczu pod Kościerzyną!