MMA PLBoksSzeremeta przed walką z GGG: Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie

Szeremeta przed walką z GGG: Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie

Kamil Szeremeta przed walką z GGG rozmawiał z Super Expressem, któremu przedstawił oczekiwania przed konfrontacją z Giennadijem Gołowkinem.

Szeremeta przed walką z GGG
Foto: Facebook/ Kamil Szeremeta

Niepokonany w zawodowych startach Polak już w piątek 18 grudnia na gali pięściarskiej na Florydzie stanie do pojedynku o mistrzowskie pasy wagi średniej federacji IBF i IBO, które należą do 38-letniego Kazacha.

Gołowkin jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku w oczach ekspertów, bukmacherów i kibiców, ale Szeremeta jest świadomy po co będzie wchodził do ringu.

Szeremeta przed walką z GGG: Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie

Szeremeta zamierza zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom, a potencjalna wiktoria nad fenomenalnym GGG dałaby mu przepustkę do lepszego życia:

“Nie czuję stresu, a raczej euforię, że po tak długim oczekiwaniu, ta walka jest już tak blisko. Traktuję to jako nagrodę za moją cierpliwość. Tą walką spełniam swoje marzenia. Jednak na tym nie koniec, bo zamierzam wygrać i zapisać się w historii polskiego boksu. Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie, niż ja miałem. ” – zaznacza Szeremeta”

Kamil Szeremeta nowym mistrzem wagi średniej? Polak nie ukrywa, że taki jest plan!

“W ringu chcę pokazać najlepszą wersję Szeremety, który wygrywa z Gołowkinem i odbiera mu te pasy. Jednak ring wszystko zweryfikuje.” – dodaje.

Cała rozmowa Kamila Szeremety z Super Expressem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Mistrzowie boksu na gali MMA u Najmana! Nowa data wydarzenia!

Jak zapowiadał – tak będzie! Mistrzowie boksu wystąpią na gali MMA u Marcina Najmana. Dla każdego z trójki pięściarzy ogłoszonych przez “El Testosterona” na galę MMA-VIP będzie to debiut w formule mieszanych sztuk walki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.12.2020]

Bieżący rok zbliża się już do końca. W najbliższy weekend odbędą się m.in. ostatnie tegoroczne gale KSW i UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis