Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFENJak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Jak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Od rana na Ukrainie trwa wojna. Sprawdził się najgorszy scenariusz – Rosja zaatakowała naszych sąsiadów. Mistrzyni Fight Exclusive Night – Ekaterina Shakalova (7-1) w rozmowie z serwisem fightsport.pl wyjawiła jak u niej aktualnie wygląda cała sytuacja.

Shakalova
Foto: FEN - Łukasz Krusiński

24-latka wystąpiła na ostatniej gali Fight Exclusive Night 38 w Ostrowie Wielkopolskim. Shakalova szybko obroniła tytuł. Ukrainka w trzy minuty poddała (duszenie zza pleców) Yulię Kutsenko. Ekaterina w Polsce stoczyła już cztery pojedynki.

Mistrzyni FEN rozważa ewakuację!

Ekaterina Shakalova (7-1) zdradziła jak w jej przypadku wygląda cała sytuacja. Ukrainka rozważa ewakuację w rejon Lwowa – o czym wspomniała w rozmowie z portalem fightsport.pl.

Ukraińska mistrzyni MMA Ekaterina Shakalova, która mieszka najbliżej rosyjskiej granicy w Charkowie, znalazła się na terenach objętych wojną. Jak nas poinformowała, walki toczą już się niedaleko obrzeży miasta. Póki co jest bezpieczna, ale rozważa ewakuację w rejon Lwowa. Jesteśmy z nią w stałym kontakcie i w imieniu polskich fanów przekazaliśmy wyrazy wsparcia dla Niej, bliskich i rodaków. Shakalova to wielokrotna mistrzyni świata i Europy w grapplingu i mistrzyni MMA w polskiej organizacji Fight Exclusive Night w wadze koguciej. Podczas ostatniej gali FEN 38 najpierw przeżyła pożar w hotelu a dzień później po ewakuacji zdobyła pas pokonując Rosjankę Yulię Kutsenko.

Ukraińska mistrzyni MMA Ekaterina Shakalova, która mieszka najbliżej rosyjskiej granicy w Charkowie, znalazła się na…

Posted by Fightsport.pl on Thursday, February 24, 2022

Zobacz także:

Kossakowski porównuje się do Błachowicza: Też przegrał pierwszą walkę, a kim jest teraz! Przesadził?

Ziemowit Kossakowski nie odpuszcza. Były dziennikarz TVP Info coraz częściej wypowiada się po ostatniej bolesnej przegranej z Jasiem Kapelą. Tym razem Ziemowit porównał siebie do… Jana Błachowicza (28-9).

Witalij Kliczko ma ważny apel: Apetyty agresora wzrosną i nie skończą się tylko na Ukrainie!  Widzieliście?

Robi się naprawdę niebezpiecznie…. Mowa oczywiście o sytuacji na Ukrainie. Były mistrz świata w boksie Witalij Kliczko zabrał głos i wystąpił z ważnym apelem. Kliczko uważa, że dojdzie do rozlewu krwi i nie zakończy się to tylko na Ukrainie – o czym coraz częściej się mówi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis