MMA PLPrime Show MMAKossakowski porównuje się do Błachowicza: Też przegrał pierwszą walkę, a kim jest teraz!

Kossakowski porównuje się do Błachowicza: Też przegrał pierwszą walkę, a kim jest teraz!

Ziemowit Kossakowski nie odpuszcza. Były dziennikarz TVP Info coraz częściej wypowiada się po ostatniej bolesnej przegranej z Jasiem Kapelą. Tym razem Ziemowit porównał siebie do… Jana Błachowicza (28-9).

Kossakowski

Kossakowski był pewny siebie przed galą PRIME SHOW MMA w Atlas Arenie. Były mocne zapowiedzi. Ziemowit zapewniał, że szybko pokona Jasia Kapele, a następnie zmierzy się z Łukaszem ”Kamerzystą” Wawrzyniakiem. Ostatecznie wszystko zakończyło się najgorszym scenariuszem dla Kossakowskiego. Już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość rywala.

Kossakowski przesadził!

Mowa o jego ostatnim wpisie na twitterze. Ziemowit Kossakowski postanowił porównać się do… byłego mistrza UFC.

Janek Błachowicz przegrał swoją 1 walkę w debiucie MMA w 2007 roku – pamiętacie? A kim jest dzisiaj. Per aspera ad astra. Być może za dużo melanżował jak ja, ale wyciągnął wnioski i wykorzystał szansę, zostając mistrzem UFC.

Kossakowski ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego natychmiastowego rewanżu z Jasiem Kapelą. Gala PRIME SHOW MMA 2 odbędzie się na początku lipca.

Zobacz także:

FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać! Co wy na to?

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku. Będzie to ceniony trener, który niewątpliwe jest prekursorem MMA w naszym kraju.

MMA uczy pracy! Jaś Kapela po Prime: Zamiast na wakacje pojechałem trenować. Włożyłem w to mnóstwo energii! Zaskoczeni?

W tym przypadku MMA pokazało walor edukacyjny! Jaś Kapela, lewicowy aktywista nauczył się pracy przy przygotowaniach do gali Prime Show MMA, na której to zmierzył się z prawicowym publicystą Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dla Kapeli starcie to było debiutem w walce w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis