MMA PLMarcin NajmanJacek Murański obawia się ”El Testosterona”? Najman: Nagle jakoś unikasz podpisania kontraktu!

Jacek Murański obawia się ”El Testosterona”? Najman: Nagle jakoś unikasz podpisania kontraktu!

W mediach społecznościowych znów się dzieje! Mowa o potencjalnej walce pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” nie śpieszy się z podpisaniem kontraktu na walkę.

Częstochowianin gwarantował, że do starcia może dojść jedynie w jego organizacji MMA VIP. Byłaby to zapewne walka wieczoru trzeciej edycji, która jest planowana po wakacjach.

Murański miał warunki, które szybko zostały spełnione, ale z czasem pojawiają się kolejne.. Jacek Murański uważa, że lepiej, aby do ich starcia doszło na Fight Exclusive Night, gdzie galę pokaże telewizja Polsat.

Jacek Murański podpisze kontrakt?

Marcin Najman poruszył temat Jacka Murańskiego, który może być jego rywalem w kolejnej walce. ”El Testosteron” przyjął warunki oponenta – walka na gołe pięści, longiem i bez sędziego w klatce.

Teraz Marcin Najman uważa, że Murański jest tylko mocny w internecie.

Dziadek, znowu się prujesz? Jak narazie,to tylko kozak w necie jesteś. Jak dostałeś konkretną ofertę i zaakceptowałem Twoje warunki (one spowodują,że naprawdę marnie skończysz w klatce) to nagle jakoś unikasz podpisania kontraktu,a co rusz z pod miotły pyskujesz i się prujesz🤦‍♂️

Zobacz także:

KSW 61: Niecodzienna sytuacja na ważeniu przed galą. Show Jurasa i Pudziana [WIDEO] Widzieliście?

To była niecodzienna sytuacja na ważeniu przed jutrzejszą galą KSW 61! Bohaterowie walki wieczoru jutrzejszej gali dali kibicom show już dzisiaj!

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.