Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLAdrian Bartosiński“Ja szybko atakuję, a on potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić” – Adrian Bartosiński przed KSW 81

“Ja szybko atakuję, a on potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić” – Adrian Bartosiński przed KSW 81

Adrian Bartosiński przed walką o pas mistrzowski wagi półśredniej, w której weźmie udział na nadchodzącej gali KSW 81 opowiedział o swojej przewadze nad rywalem. “Bartos” w walce wieczoru gali w Tomaszowie Mazowieckim skrzyżuje rękawice z Arturem Szczepaniakiem.

Adrian Bartosiński przed walką o pas

Gala KSW 81 odbędzie się już 22 kwietnia.

Bilety już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

“Ja szybko atakuję, a on potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić” – Adrian Bartosiński przed walką o pas na KSW 81

Bartosiński w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przekazał jaka jest wg niego przewaga, jaką ma nad swoim rywalem:

“Artura traktuję natomiast jako lepszą wersję Krystiana Kaszubowskiego. Stójkowo wydaje mi się podobny. Parter ma też dosyć niebezpieczny. Wydaje mi się jednak, że spokojnie jestem gotowy na to, co ma do zaoferowania w parterze i zapasach. W stójce trzeba na pewno uważać. Myślę, że moją przewagą będzie to, że ja szybko atakuję, a on potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić.

Lubię od początku mocno atakować i mam taki styl walki, że zawsze staram się wywierać presję i szukać skończenia przed czasem. Staram się zawsze być o krok przed rywalem. Nawet jak narzucam stójkowo presję, to w każdej chwili mogę też zejść po nogi. Jestem wielopłaszczyznowym zawodnikiem i to jest moja przewaga. Walczę tak, żeby mój styl był bardzo niewygodny dla rywali.”

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis