MMA PLNajnowszeCiekawostkiKuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA

Wojciech Gola swoją popularność zdobył dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore, ale od kilku lat kojarzony jest głównie jako jeden z naczelnych postaci największej polskiej organizacji freakowej – FAME MMA.

Gola swoją rozpoznawalnością przyciągnął także Kubę Wojewódzkiego, który zaprosił go do swojego programu.

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA?

W serwisie YouTube portal TVN zamieścił wycinek z rozmowy Wojewódzkiego z Golą. Rozmawiają oni w nim o potencjalnym występie showmana w walce na zasadach MMA. Negocjują także stawkę.

W pewnym momencie Kuba Wojewódzki mówi wprost:

“Moja ulubiona kwota to “więcej”. Ale szczerze, bo ja jestem gotów podjąć decyzję nawet teraz. Jakie pieniądze – ile mógłbym dostać? Bańkę? Tak serio – dostałbym milion złotych za walkę? Milion za 15 sekund?

Zapytany przez Wojciecha Golę o to, czy jest taka stawka, za którą wszedłby do klatki, Wojewódzki odpowiedział:

“Oczywiście, że tak. Ja dla pieniędzy zrobię wszystko. Jestem jedynym Polakiem, który to mówi.”

Wspomniany fragment możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Zobacz także:

Dana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen: Mogło być 5-0, 4-1, ale niejednogłośna?

Dana White nie był zadowolony z werdyktu sędziów punktowych w walce Marlon Vera vs Cory Sandhagen, która była main eventem weekendowej gali UFC San Antonio. Szef UFC skomentował punktację, która niejednogłośnie wskazała jako zwycięzcę tamtego pojedynku Cory’ego Sandhagena.

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Była mistrzyni świata w boksie, która dzierżyła pas mistrzowski WBC Ewa Piątkowska ostro wypowiedziała się o reprezentacji Polski w piłce nożnej. Pięściarka, która swoją ostatnią walkę stoczyła we freakach przyznała, że jej zdaniem reprezentacja Polski w piłce kopanej powinna zostać… rozwiązana!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis