MMA PLNajnowszeInvictaInvicta FC 50: Karolina Wójcik już dziś wystartuje w turnieju! Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę!

Invicta FC 50: Karolina Wójcik już dziś wystartuje w turnieju! Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę!

Karolina Wójcik (9-2) już dziś wystartuje w turnieju wagi słomkowej podczas jubileuszowej gali Invicta FC 50 w Denver. Podczas ceremonii ważenia poznaliśmy przeciwniczkę naszej reprezentantki. Przypomnijmy, że jest to 4-osoby turniej, który rozegra się jednego wieczoru.

Wójcik

”Polish Assassin” może aktualnie popisać się passą czterech zwycięstw z rzędu. Warto zaznaczyć, że Wójcik podczas ostatniego występu chciała wywalczyć kontrakt z UFC. Polka wygrała jednogłośną decyzją sędziów z Sandrą Lavado. Okazało się, to jeszcze zbyt mało, aby dostać angaż w największej organizacji na świecie.

Wczoraj opublikowaliśmy rozmowę z Wójcik, która opowiedziała o bardzo ciężkim czasie w swoim życiu. Nasza reprezentantka jest przykładem, że można wyjść z ogromnych problemów – co możecie zobaczyć [TUTAJ]

Będą bomby!

Karolina Wójcik (9-2) z środy na czwartek wystartuje w turnieju Invicta FC 50 w kategorii słomkowej. W tym momencie wiemy, że jej przeciwniczką będzie Gloria de Paula (6-5), która ma za sobą epizod w UFC.

Brazylijka dostała się do UFC poprzez Contender Series, gdy zapewniła pierwszą przegraną w rekordzie Pauline Macias. ”Glorinha” w amerykańskim gigancie odnotowała cztery pojedynki z czego tylko jeden udało się zwyciężyć. Co ciekawe 27-latka wypunktowała byłą pretendentkę do pasa KSW – Dianę Belbitę.

W drugim pojedynku turnieju zobaczymy zestawienie Valesca Machado (10-3) vs Ediana Silva (12-2).

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis