MMA PLNajnowszeHighleagueMateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Kubiszyn

Kubiszyn ostatnie starcie odnotował w walce wieczoru GROMDA 10. ”Don Diego” ostatecznie przełamał Vasyla Halycha. Była to kapitalna wojna, w której nie brakowało zwrotów akcji. Robotę zrobiły podbródki, które zaskoczyły Vasyla. Wcześniej ”Don Diego” pokazał się na High League 3 Extra, gdzie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Kubiszyn po pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Kubiszyn: Jak dawałem zawodników, z którymi chciałem zawalczyć…

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że chce stawać przed jak największymi wyzwaniami. Co ciekawe ”Don Diego” wspomina tu o potencjalnym starciu z legendą polskiego MMA – Mamedem Khalidovem.

Dla mnie walka z Damianem Janikowskim to wyzwanie. Cieszę się, że mogę zdobywać kolejne szczyty i zobaczymy dziesiątego grudnia czy się uda. Ja sam zaproponowałem MMA, zaproponowałem Damiana i paru topowych zawodników z Polski. Jak dawałem zawodników, z którymi chciałem zawalczyć to był to Mamed Khalidov czy Michał Materla, więc sportowy top, żeby wejść na wyżyny. Brzmi to abstrakcyjnie, ale takie abstrakcyjne mam myślenie. Czemu nie Mamed Khalidov? On nie walczył przez długi czas, to nie jest młodzieniaszek, miałbym szansę, a to nie byłoby tak, że walczylibyśmy w MMA. Może walczylibyśmy w K-1. Freak fighty dają tę możliwość, żeby ten regulamin trochę ponaginać.

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Było uściśnięcie dłoni, a za chwilę wielkie dymy! Ochrona ledwo zatrzymała rozpędzonego ”Murana”! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu pierwszej konferencji High League 5 nie brakowało tak zwanych dymów. Nie mogło być inaczej, gdy przy stole doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. W pewnym momencie ”Muran” był wściekły i z całą siłą ruszył na przeciwnika. Ochrona musiała szybko reagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis