MMA PLVIP MMAInternet się z niego śmiał, a on rozniósł rywalkę w pierwszej rundzie! Tak wyglądał debiut Polskiego Kena w MMA [WIDEO]

Internet się z niego śmiał, a on rozniósł rywalkę w pierwszej rundzie! Tak wyglądał debiut Polskiego Kena w MMA [WIDEO]

Internet się z niego śmiał, internet z niego kpił, a kipiący męskością faceci go nienawidzili! A on wszedł do klatki, zawalczył w MMA i rozniósł rywalkę w pierwszej rundzie! Tak właśnie wyglądał debiut Polskiego Kena w MMA!

Michał Przybyłowicz, bo tak nazywa się Polski Ken w miniony weekend wystąpił na gali MMA VIP 3, gdzie zestawiono go z kobietą – Wiktorią Domżalską.

Było to drugie starcie kobiety z mężczyzną na tej gali.

Internet się z niego śmiał, a on rozniósł rywalkę w pierwszej rundzie! Tak wyglądał debiut Polskiego Kena w MMA [WIDEO]

Oczywiście Polskiego Kena wystawiono w walce MMA z kobietą, by dać mu większe szanse na zwycięstwo niż w rywalizacji z mężczyzną. Przybyłowicz jednak solidnie się do tej walki przygotował i miał momenty, kiedy prezentował postawę zawodnika MMA, choć było to wtedy, kiedy nie zadawał ciosów.

Całą walkę Polskiego Kena, który w miniony weekend stał się zawodnikiem MMA zobaczycie poniżej:

Nie wiadomo jaka będzie przyszłość Przybyłowicza w mieszanych sztukach walki, ale najprawdopodobniej zobaczymy go w klatce MMA VIP po raz kolejny. Wszak posiada on już rekord 1-0 w tym sporcie.

Zobacz także:

Były zawodnik UFC rzucił wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego!

Adam Wieczorek (10-2) za pomocą mediów społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego (10-1). Medalista olimpijski postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju.

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Daniel Cormier o radości po zwycięstwie Teixeiry: Nie chodzi o to, że nie kibicowaliśmy Janowi!

Nie dało się ukryć, że Daniel Cormier (22-3) był przeszczęśliwy po zwycięstwie Glovera Teixeiry (33-8), który został nowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. ”DC” teraz postanowił skomentować swoje zachowanie po walce Teixeira-Błachowicz.