MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Chorwat ostatni pojedynek stoczył w O2 Arena w Londynie. Babić już w drugiej rundzie zdemolował zdecydowanie bardziej doświadczonego Erica Molinę (28-8, 20 KO). 39-latek już w pierwszej rundzie lądował na deskach, lecz uratował go gong. Molina w 2016 roku z efektownej strony pokazał się w Polsce, gdy w 10 rundzie znokautował Tomasza Adamka.

Skróty ze starcia z Moliną zobaczycie poniżej:

Eddie Hearn: Takie nazwiska przychodzą mi do głowy!

Promotor Eddie Hearn w rozmowie z kanałem Pro Boxing Fans wskazał następnych potencjalnych rywali niepokonanego Alena Babićia (9-0, 9 KO). Brytyjczyk chciałby, aby Babić skrzyżował rękawice z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) bądź Mariuszem Wachem (36-7, 19 KO).

Chciałbym go zobaczyć z gościem, z którym właśnie boksował Rivas, z Rozickim. Widziałbym go mniejszymi rywalami, ale on chce Rivasa, który ma tytuł bridger. Dobra walka, ale dla mnie Babić wciąż jest nowicjuszem w porównaniu z Rivasem. Szpilka takie nazwiska przychodzą mi do głowy, Mariusz Wach, twardy, 2 metry wzrostu.

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Zobacz także:

Wspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kosowski na gorąco skomentował piątkową galę MMA VIP 3, która okazała się sukcesem. Organizacja budzi coraz to większe zainteresowanie. Również poruszenie ich pojedynkami pojawiło się poza granicami Polski.

Mamed o ostatniej walce Pudziana: Ja się znam na MMA i dla mnie Bombardier to nie jest zawodnik! Podzielacie tą opinię?

Debiut Bombardiera w organizacji KSW potrwał zaledwie 18 sekund! 45-latek zainkasował od Mariusza Pudzianowskiego prawego sierpowego, który totalnie wyłączył mu światło. Senegalski olbrzym prawdopodobnie zakończył tym samym swoją przygodę w największej federacji w Europie.