MMA PLEFM SHOWInnowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

Innowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

EFM SHOW szykuje wielką niespodziankę dla wszystkich fanów sportów walki. Podczas Gali 9 kwietnia będzie można zobaczyć rywalizację w najmniejszym ringu świata – CAGE BOX.

walka w najmniejszym ringu świata
Foto: EFM Show

PPV w cenie 19.00 już dostępne! EFM SHOW

9 kwietnia o godzinie 18:00 do oktagonu EFM SHOW wejdą uznani fighterzy. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć, w tym 10 w formule MMA. To jednak nie koniec emocji! Organizatorzy przygotowali atrakcję, której do tej pory w na polskim rynku nie było!

CAGE BOX zrewolucjonizuje sztuki walki

Mała klatka, wielkie emocje! Właśnie dlatego EFM SHOW postawi na innowację w sztukach walki. Fighterzy będą rywalizować w bardzo małej przestrzeni tak, by ich starcie było jeszcze bardziej zacięte i siłowe. Nie zabraknie mocnych ciosów i bliskich spotkań zawodników. Tych walk widzowie nie zapomną jej nigdy!

Kto okazał się na tyle odważny, by spróbować swoich sił w CAGE BOX? EFM SHOW przygotowało dwie pary sportowców gotowych w sporcie na wszystko:

Piotr Wołowik vs Szymon Broncel

Michał Mazur vs Bartosz Szachta

Piotr Wołowik pochodzi z Katowic. Mierzący 174 cm wzrostu fighter trenuje w Silesia Cage Club. Dotychczas wygrał trzy walki, tyle samo przegrał. Jego rywal to Szymon Broncel. Pochodzący z Bełchatowa zawodnik ma mniejsze doświadczenie od przeciwnika. W formule odbył tylko dwie walki. Jedną z nich przegrał, drugą wygrał. Jedno jest pewne – obaj panowie w CAGE BOX gotowi będą na wszystko.

Druga para, która rywalizować będzie w najmniejszym ringu świata to Michał Mazur kontra Bartosz Szachta. Pierwszy z nich to amator z Dzierżoniowa. Na swoim koncie ma dwa starcia – jedno z nich wygrał, drugie nie. Bartosz Szachta doświadczenie zbierał przede wszystkim w kickboxingu. Brał udział w krajowych mistrzostwach w kategoriach do 67 kg.

Zasady rywalizacji CAGE BOX

Ring, w którym zmierzą się ze sobą fighterzy, ma wielkość 9 metrów kwadratowych (3×3). Reguły walki są regułami bokserskimi. Szykować się więc można do najmocniejszych ciosów prostych, sierpowych, haków, a także widowiskowej obrony. Sportowcy podczas walki używać będą rękawic MMA. Ich rywalizacja będzie trwała przez 3 rundy. Każda z nich wynosić będzie 3 minuty. Uwaga! Ostatnia z nich potrwa do poddania, a więc do upadłego!

PPV – EFM Show

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:

DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:

PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:

ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF “BIG MAN” WIŚNIEWSKI

TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI

JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA

MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:

DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie (i późniejszego odtworzenia). Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 19.99 zł preorder (promocja do dnia 31 marca). Od 1 kwietnia 24.99 zł.

KUP PPV JUŻ DZIŚ: www.efmshow.com

Facebook
Instagram
Twitter
TikTok
YouTube

Zobacz także:

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Trwa walka o Tysona z GROMDY! Co wy na to?

Ruszyła walka o Krystiana Kuźmę, który na początku lutego został aresztowany. ”Tyson” dostarczał dużo emocji na galach GROMDA, gdzie przegrał dopiero w finałowym pojedynku z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis