MMA PLArchiwumGROMDA”STOP Pomówieniom”! Ruszyła walka o gwiazdę organizacji GROMDA!

”STOP Pomówieniom”! Ruszyła walka o gwiazdę organizacji GROMDA!

Ruszyła walka o Krystiana Kuźmę, który na początku lutego został aresztowany. ”Tyson” dostarczał dużo emocji na galach GROMDA, gdzie przegrał dopiero w finałowym pojedynku z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.

Tyson

Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami. Jednym z nich był Kuźma. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Wideo z zatrzymania możecie zobaczyć poniżej.

Walka o Tysona!

Ludzie mają nadzieje, że dojdzie do pozytywnego zakończenia. Właśnie ruszyła walkę o Krystiana Kuźmę, który na początku lutego został aresztowany.

My rodzina, przyjaciele, uczniowie i sportowcy pragniemy wyrazić swoje zaniepokojenie sytuacją w której obecnie znalazł się Krystian Kuźma, zawodnik sportów walki oraz ojciec 5letniego synka. W dniu 26 stycznia został zatrzymany w sposób bezpardonowy oraz przy użyciu niewspółmiernych środków do stwarzanego zagrożenia dla funkcjonariuszy oddziału antyterrorystycznego, bez poszanowania rodziny a w szczególności w obecności małoletniego syna. Na wniosek organów ścigania zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego.Jest to dla nas niezrozumiałe – sprawa o którą chodzi jest z przed paru lat, a wszystkie dowody opierają się na zeznaniach człowieka, który dla ratowania siebie i swoich korzyści jest gotów zniszczyć życie innym. Znamy wiele podobnych sytuacji gdzie osoby tego typu okazywały się absolutnie niewiarygodne. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć ani tym bardziej zaakceptować takiej postawy organów sprawiedliwości i sądu. Znamy Krystiana i wszyscy wiemy, że jest to człowiek honoru który staje naprzeciw swoim problemom a nie od nich ucieka. Mimo ciężkiej sytuacji w młodości, gdzie nie posiadał wzoru do naśladowania w postaci ojca tylko mamy, która zastąpiła mu oboje rodziców sam stworzył swoją własną rodzinę i stawia ją na pierwszym miejscu. Dokłada wszelkich starań aby na co dzień dbać o jak najlepsze relację z synem u boku swojej partnerki, która jest z nim na dobre i złe. Uważamy, że zastosowanie wyżej wymienionego środku zapobiegawczego w oczywisty sposób zatrzyma jego karierę i przeszkodzi mu w dalszym rozwijaniu się. Krystian na co dzień, podczas treningów pracował z ludźmi różnych grup społecznych – pomagał im borykać się z wieloma problemami, ale przede wszystkim wpajał ducha sportu i walki, dążenia do postawionego sobie celu. Nie bez powodu Krystianowi zostało przypisane słynne nazwisko “Tyson” 🙂 możemy tu przytoczyć słowa wypowiedziane przez Wiesława Włodawskiego: “Mike Tyson jest legendą i nie mam tu na myśli tylko jego sportowych osiągnięć, to przede wszystkim człowiek który pokazuje, jak dzięki sile charakteru i niezłomnej woli można wejść na sam szczyt, jak podnosić się po upadkach i zwyciężać od nowa. Zawsze jest o co walczyć! ” Podsumowując – uważamy, że wymiar sprawiedliwości powinien zmienić środek zapobiegawczy wobec Krystiana na łagodniejszy – pozwolić na dalsze rozwijanie się w świecie sportu i życie z rodziną. Jesteśmy przekonani, że taka zmiana nie będzie miała wpływu na przebieg postępowania oraz nie ma obawy, aby Krystian nie stawiał się na wezwania organów sprawiedliwości. Apelujemy do wszystkich, którzy zapoznali się z tym oświadczeniem i popierają w naszym mniemaniu słuszną sprawę o którą będziemy walczyć! Prosimy o udostępnianie tego postu!

My rodzina, przyjaciele, uczniowie i sportowcy pragniemy wyrazić swoje zaniepokojenie sytuacją w której obecnie znalazł…

Posted by Walka_O_Tysona on Friday, March 19, 2021

Zobacz także:

Kim jest Norman Parke? Przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10!

To jest wyczekiwane starcie! Już w maju ma dojść do walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. W niedzielę podczas konferencji prasowej poznamy szczegóły nowego terminu. Przypomnijmy, że wstępnie jubileuszowa dziesiąta edycja miała odbyć się siedemnastego kwietnia.

Daniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Czy Daniel Magical znajdzie swoje miejsce w nowo powstałej organizacji Elite Fighters? Znany w polskim internecie patostreamer z Torunia zapowiedział swoją obecność na premierowej gali tego organizatora.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis