MMA PLNajnowszeHighleagueHigh Leauge 6: Denis Labryga zmierzy się z Konradem Karwatem w Katowicach!

High Leauge 6: Denis Labryga zmierzy się z Konradem Karwatem w Katowicach!

Organizacja High League ogłosiła, że w poniedziałek odbędzie się pierwsza konferencja przed zbliżającą się szóstą edycją, która osiemnastego marca odbędzie się Katowicach. To jednak nie koniec, bowiem poznaliśmy kolejne zestawienie. Będzie to pojedynek typowo sportowy w wadze ciężkiej. Konrad Karwat stoczy trzecią walkę w freakowej organiacji, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący w MMA – Denis Labryga.

Karwat

Denis swoje umiejętności prezentował w organizacji WOTORE i trzeba przyznać, że zrobił dobre wrażenie. Labryga w ostatnich walkach dwukrotnie przed czasem odprawił Piotra Więcławskiego.

Labryga o swoim potencjalnym starciu w High League wspominał nie tak dawno w rozmowie z portalem FanSportu.

Kiedy walka? Szykuje się coś na marzec, może nie coś, bo High League. Organizacja freakowa ze sportową walką. Były rozmowy z ”Glebą”. Chcieli nas zestawić. ”Gleba” ma gdzieś tam sprawy papierkowe niezałatwione z GROMDĄ. Także prawdopodobnie nie wystartuje. Następną sportową osobowością jest Mateusz Kubiszyn. Podobno już słyszał o tej propozycji, nie wiem, czy się zgodził, czy nie. Ja mam podjąć decyzję, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mam jeszcze chwilę na rozruch, na przygotowania. To jest pierwsza walka w High League. Mateusz już jest obyty w tym temacie. Od strony sportowej fajna walka, myślę że by się mega sprzedała. 

Oficjalnie Labryga-Karwat w Katowicach!

Oficjalnie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach dojdzie do starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Konradem Karwatem, a Denisem Labrygą.

Waga ciężka na HIGH League 6 – szykujcie się na mocne uderzenia! 😈 Denis Labryga dołączył do HIGH League i zadebiutuje przeciwko Konradowi Karwatowi 😳 Denis rewelacyjnie radził sobie w walkach na gołe pięści. Szybko podbił serca kibiców. Teraz czas na duże wyzwanie 😎 Naprzeciw niego stanie Konrad Karwat, który ma za sobą już dwa efektowne zwycięstwa w MMA. Czy w tym pojedynku padnie nokaut? 🔥#teamKarwat#teamLabryga MMA, 3×3 minuty 👊🏻

Waga ciężka na HIGH League 6 – szykujcie się na mocne uderzenia! 😈 Denis Labryga dołączył do HIGH League i zadebiutuje…

Posted by HIGH League on Wednesday, February 22, 2023

Karwat w organizacji High League stoczył już dwa pojedynki. Reprezentant ”Strong Ekipy” przed czasem odprawił Mateusza ”Tarzana” Leśniaka oraz Radosława Słodkiewicza.

Zobacz także:

Marcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale na YouTube wstawił filmik, w którym mówi, że wygrał proces z FAME MMA.

Mateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Czy popularny komentator, dziennikarz, promotor i coraz częściej tytułowany jako influenser – Mateusz Borek zawalczy we freakach? Odpowiedź na to pytanie padła w programie Turbo Kozak opublikowanym na kanale Canal Plus Sport na YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis