MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 7: Pasternak szybko wraca do klatki! Rywalem… Tomasz Sarara!

High League 7: Pasternak szybko wraca do klatki! Rywalem… Tomasz Sarara!

To jest spore zaskoczenie! Podczas konferencji prasowej ogłoszono starcie pomiędzy Michałem Pasternakiem i Tomaszem Sararą. Tym samym mamy dwóch nowych zawodników w organizacji High League. Do ich starcia dojdzie siedemnastego czerwca w Krakowie. Wiemy również w jakiej formule zobaczymy pojedynek.

Pasternak

”Wampir” wystąpił na ostatniej gali FAME MMA 18 w Łodzi. Pasternak w świetnym stylu zadebiutował w freakowej organizacji. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w formule K-1 zmierzył się z Piotrem Szeligą. ”Szeli” wyglądał dobrze w pierwszej rundzie, gdy dochodził do głosu z ciosami i niskimi kopnięciami. Była też próba zaskoczenia high kickiem. W drugiej odsłonie podopieczny Mateusza Kubiszyna był już zdecydowanie bardziej zmęczony. Pasternak ruszył i kompletnie zdominował pojedynek. Kluczowe były również kolana, które raz za razem dochodziły do celu. Ostatecznie w trzeciej rundzie narożnik rzucił ręcznik.

Boom!

No to zaskoczyli! W formule bokserskiej zobaczymy walkę Michała Pasternaka z Tomaszem Sararą.

SARARA vs WAMPIR 🚨

Łooo, do grona sportowych świrów HIGH League dołączają Tomasz Sarara i Michał Pasternak 😳 I od razu mierzą się naprzeciw siebie, już na HIGH League 7 🔥 W Krakowie nie może zabraknąć Tomka 💪🏻

Witamy w HIGH League, Panowie. Czekamy na stójkową wojnę 😎

Boks, rękawice do MMA, 3×3 minuty 🤙🏻

HIGH League 7: Grand Prix i wyjątkowe extrafighty już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków 🔥

🚨 SARARA vs WAMPIR 🚨Łooo, do grona sportowych świrów HIGH League dołączają Tomasz Sarara i Michał Pasternak 😳 I od…

Posted by HIGH League on Wednesday, May 24, 2023

Warto również wspomnieć, że dziś organizacja KSW zamieściła post odnośnie Tomasza Sarary, który przecież nie tak dawno stoczył swoją trzecią walkę w MMA.

Organizacja KSW informuje, że z dniem dzisiejszym zakończył się kontrakt KSW z Tomaszem Sararą. Życzymy Tomkowi powodzenia w dalszej sportowej karierze.

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis