Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueHigh League 7: Najman spoliczkował Jacka! ”Muran” zaczął się śmiać: Śmietniku! [WIDEO]

High League 7: Najman spoliczkował Jacka! ”Muran” zaczął się śmiać: Śmietniku! [WIDEO]

Marcin Najman na konferencji powtarzał parę razy, że gdy dojdzie do face to face z Jackiem Murańskim to nie wytrzyma i ręce pójdą w ruch. ”El Testosteron” dotrzymał słowa i ochrona musiała szybko wkroczyć. ”Muran” nie był całą sytuacją mocno zaskoczony i pojawiło się z jego strony dużo śmiechu i coraz to więcej mocnych słów. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych freak fightów w historii.

Murański

Częstochowianin w ostatnim starciu udanie zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Tym razem były pięściarz wystąpił w High League, z którą związał się na dłużej. Wstępnie 44-latek miał zmierzyć się z Jackiem ”Muranem” Murańskim – był również pomysł na walkę 2 vs 2. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem i Najman dostał szansę na natychmiastowy rewanż.

Teraz ”El Testosteron” wystąpi w grand prix i niewykluczone, że w końcu spotka się w klatce z Jackiem Murańskim.

Najman spoliczkował Murańskiego!

Doszło do face to face pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Nie trwało to jednak długo, bowiem częstochowianin od razu spoliczkował potencjalnego rywala. Murański w tej sytuacji wyśmiał byłego pięściarza.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis