MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury!

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury!

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Murański

Najman ostatni start odnotował na gali WOTORE 6, gdzie zmierzył się z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem. To długo nie potrwało… Prezes Fight Exclusive Night w niecałą minutę zdemolował Marcina Najmana. Początek był spokojny, ale zaraz powstał prawdziwy chaos. ”El Testosteron” przyjął podbródek i było po wszystkim. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Jacek Murański zaś ostatnie stacie zaliczył na FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z Robertem Pasutem. Był to tak zwany co-main event. ”Muran” próbował zaskoczyć rywala obszernym ciosem, ale nie było to wcale tak łatwe. Podopieczny Przemysława Szyszki w parterze miał zdecydowaną przewagę.

Był dosiad, a także próba duszenia zza plecami. Murański wytrwał kryzys i w drugiej rundzie ruszył z ciosami, które doszły do celu. Pasut ponownie był z góry i łatwo zdobył dosiad. Po kolejnych uderzeniach sędzia przerwał walkę.

Awantura w klatce!

Na trwającej gali High League 5 doszło do ogłoszenia walki Marcina Najmana z Jackiem Murański. W klatce zobaczyliśmy pierwszy face to face. Mogliśmy się spodziewać, że emocje wezmą górę. Powstała prawdziwa awantura! Walka odbędzie się osiemnastego marca w Katowicach.

Cała sytuacja poniżej:

Walka odbędzie się w boksie birmańskim. Zostały również spełnione warunki Jacka Murańskiego – w tym pojedynku nie będzie obaleń i kontroli z góry. Walka będzie w stójce. Dozwolone będą soccer kicki, łokcie, uderzenia głową oraz dobijanie ciosami w parterze.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis