MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6: Michał Cichy na ważeniu daje pampersa Szalonemu Reporterowi!

High League 6: Michał Cichy na ważeniu daje pampersa Szalonemu Reporterowi!

Dużo emocji podczas ceremonii ważenia przed galą High League 6, która odbędzie się już jutro w Katowicach. Michał Cichy w drugim pojedynku ma do wyjaśnienia konflikt z Tomaszem ”Szalonym Reporterem” Matysiakiem. Nasz redaktor przekazał prezent swojemu najbliższemu przeciwnikowi.

Cichy

Michał Cichy od lat jest dziennikarzem wywodzącym się ze sportowego MMA. Mieszkaniec Otwocka trenuje już sporty walki od pewnego czasu i zdążył zadebiutować w klatce. W październiku w Radomiu pokonał przez decyzję Adriana Ciosa. Pokazał swoje drugie oblicze – zaprezentował się jako “Cichy Zadymiarz”, co przyniosło bardzo dobry efekt!

Po tamtym triumfie Cichy przyznał, że chciałby skonfrontować się z Tomaszem Matysiakiem, czyli “Szalonym Reporterem”, który przed HIGH League 5 związał się z organizacją Malika Montany. Nie było innego rozwiązania niż zestawić tych zawodników już podczas HIGH League 6.

Cichy miał prezent!

Michał Cichy zapewnił, że słyszał o problemach z żołądkiem swojego przeciwnika. Tym samym Cichy miał dla niego prezent podczas ceremonii ważenia. Cichy dał pampersa ”Szalonemu Reporterowi”.

Wspomnianą sytuację zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis