MMA PLNajnowszeKSWVitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Vitor Belfort dla Mameda

Przypominamy, że KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca.

Postać Vitora Belforta pojawiła się po zagadce, którą w programie Klatka po Klatce zadał kibicom Marian Ziółkowski, który powołał się na zakulisowe rozmowy KSW w sprawie rywala Mameda.

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym?

Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski odniósł się do tych plotek w rozmowie z Arturem Mazurem, która miała miejsce tuż przed galą KSW 80 w Lubinie:

“W poniedziałek w programie Klatka po Klatce gościł Marian Ziółkowski, który zabawił się troszeczkę z kibicami w takiego jak to sam określił, amatorskiego matchmakera i rzucił zagadkę: szybkie ręce, walczył w PRIDE, walczył w UFC. Połączyliśmy kropki i oczywiście jest to Vitor Belfort. Czy Vitor Belfort to jest potencjalny rywal brany pod uwagę w przypadku Mameda?” – zadał pytanie Artur Mazur:

Odpowiedź dyrektora sportowego KSW była krótka i jasna:

“Nie!”

Później Wojsław Rysiewski potwierdził także, że w kontekście rywala dla Mameda Khalidova na KSW na Narodowym od początku są brane trzy konkretne nazwiska.

Całą rozmowę Artura Mazura z Wojsławem Rysiewskim można zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis