MMA PLNajnowszeCezary OleksiejczukCezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za!

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za!

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Oleksiejczuk
Foto: FEN - Łukasz Krusiński

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wystąpił w main evencie ostatniej gali Fight Exclusive Night 45 w Ząbkach. Reprezentant Ankosu Poznań ma za sobą kolejne ważne doświadczenie, bowiem stoczył pojedynek na całym dystansie – 5 rund.

Mansur Abdurzakov postawił twarde warunki i w rundach mistrzowskich widzieliśmy parę zwrotów akcji. Walka dostarczyła naprawdę dużo emocji. Cezary ostatecznie po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Oleksiejczuk: To dla mnie byłoby super!

Cezary Oleksiejczuk podczas programu ”Oktagon Live” wyjawił, że chciałby bardzo wystąpić na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Na przykład sobie taką teorie wysnułem jakby mnie FEN wypożyczył na jednorazową walkę na Stadionie Narodowym, to dla mnie byłoby super. Ja bym od razu podjął się takiej walki i czemu by takiej walki nie zorganizować?

Cezary został zapytany czy byłby otwarty na współpracę z KSW jeżeli nie uda się pojawić w Contender Series.

Jeżeli byłby dobre warunki to czemu nie? Jestem młodym zawodnikiem, bym rozważył wszelkie propozycje. Jakby Contender nie siadł, to taka walka na Stadionie Narodowym, to ja jestem za. Myślę, że Prezes Jóżwiak by się zgodził mnie wypożyczyć – został mi bodajże kontrakt na jedną walkę. 

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Cezary Oleksiejczuk w UFC? Paweł Jóźwiak studzi nastroje: Za wcześnie na tak głęboką wodę!

Cezary Oleksiejczuk wygrał właśnie dziewiątą walkę z rzędu i od dawna przebąkuje o chęci dołączenia do największej organizacji MMA na świecie – UFC. Polak chciałby dołączyć do elity, gdzie walczy już jego brat Michał, ale zdaniem Prezesa FEN Pawła Jóźwiaka jest jeszcze za wcześnie na taki transfer.

”Góral” dalej w dobrej formie! Jest nagranie z treningu Tomasza Adamka! Widzieliście?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) dalej pozostaje w niezłej formie. W mediach społecznościowych ”Górala” pojawiło się nagranie z treningu. Przypomnijmy, że były mistrz świata ma w tym roku stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis