MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6: Marcin Najman bardzo agresywny na media treningu! Czy będzie udany rewanż? [WIDEO]

High League 6: Marcin Najman bardzo agresywny na media treningu! Czy będzie udany rewanż? [WIDEO]

Marcin Najman zaprezentował swoje umiejętności na media treningu przed galą High League 6, która odbędzie się w sobotę w Katowicach. ”El Testosteron” dostanie szansę na natychmiastowy rewanż z Pawłem Jóźwiakiem.

Najman

”El Testosteron” stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie pojawiło się dużo nazwisk, z którymi Częstochowianin miał wymianę zdań. Mowa chociażby o Michale ”Boxdelu” Baronie, Igorze Jakubowskim, Przemysławie Opalachu, Robercie Burneice czy chociażby Pawle Fajdku.

Najman będzie chciał chociaż w jakimś stopniu zmazać ostatni odbiór po porażce z Pawłem Jóźwiakiem.  Debiutujący Paweł w niecałą minutę znokautował byłego pięściarza.

Najman zaprezentował umiejętności!

Marcin Najman bardzo agresywny podczas dzisiejszego media treningu.

Wspomniana sytuację zobaczycie [TUTAJ]

43-latek w poprzednim roku stoczył dwa pojedynki. Było to zwycięstwo przed czasem na MMA VIP 4 z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim oraz szybka przegrana na gali WOTORE 6.

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis