MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6: Daro Lew będzie wystarczająco groźny? Znamy przeciwnika freak fightera!

High League 6: Daro Lew będzie wystarczająco groźny? Znamy przeciwnika freak fightera!

Dariusz Kazmierczuk stoczy swój trzeci pojedynek w freak fightowej organizacji. ”Daro Lew” jest spragniony drugiego zawodowego zwycięstwa. Dariusz jest przekonany, że w końcu to nastąpi na freakowej gali. Podczas pierwszej konferencji High League 6 poznaliśmy przeciwnika Dariusza. Do walki dojdzie osiemnastego marca w Katowicach.

Lew

Dariusz w poprzednim roku stoczył drugi pojedynek w FAME MMA. W klatce był do rozwiązania konflikt z Filipem Marcinkiem. Trzeba przyznać, że Dariusz miał mocny początek. Dużo ciosów prostych i niskich kopnięć. Na twarzy Filipka pojawiły się oznaki walki. Chwila nieuwagi i… Daro Lew na deskach. Po drugim liczeniu sędzia przerwał walkę, która zakończyła się pod koniec pierwszej odsłony.

Daro Lew poznał rywala!

Dariusz Kazmierczuk osiemnastego marca na High League 6 zmierzy się z… Przemysławem ”Sequento” Skulskim – o czym dowiedzieliśmy się podczas pierwszej konferencji.

Przemysław jest przyjacielem Alana ”Alanika” Kwiecińskiego, więc coraz częściej pojawiał się na freakowych wydarzeniach. Znakiem firmowym ”Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Skulski popularność zdobył również za pomocą udziału w programie ”Ekipa z Warszawy”, który jest transmitowany na kanale MTV. ”Sequento” pojawił się w ostatnim – 17 sezonie.

Skulski swój debiut w MMA odnotował na gali High League 5, gdzie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Andrzejem Gazdą.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=b5DOCxfjvTo

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis