MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Szalony Reporter podpisał kontrakt! Wiemy kiedy dojdzie do debiutu!

High League 5: Szalony Reporter podpisał kontrakt! Wiemy kiedy dojdzie do debiutu!

Tomasz Matysiak pojawił się w studiu gali High League 5 w Łodzi. Nie był to przypadek, bowiem ”Szalony Reporter” związał się z freakową organizacją. Wiemy, kiedy Matysiak stoczy swój zawodowy debiut. Niebawem poznamy też jego przeciwnika.

Szalony

Matysiak przede wszystkim znany jest z kanału ”Szalony Tańcula”, który prowadzi z Arkadiuszem Tańculą. ”Szalony Reporter” miał zadebiutować na gali FAME MMA 15 w starciu z Jackiem Murańskim. ”Muran” ze względu na obicia/urazy nie był dopuszczony do drugiej walki tego samego wieczoru. Matysiak ostatecznie rozstał się z największą freakową organizacją w naszym kraju.

Matysiak w High League!

Oficjalnie w studiu High League dowiedzieliśmy się, że Tomasz Matysiak zostaje nowym zawodnikiem organizacji. ”Szalony Reporter” swój debiut odnotuje osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach.

Matysiak widzi same plusy jeśli chodzi o debiut:

W końcu zacząłem się ruszać – przyznał Matysiak

Zobacz także:

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

High League zabiera głos po wtargnięciu na konferencje! Będą dożywotnie zawieszenia! Widzieliście?

High League postanowiło szybko zareagować po drugiej konferencji piątej edycji. Freakowa organizacja zapowiedziała – co się stanie po następnych potencjalnych wtargnięcia na scenę. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis