MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: ”Rekordzista” bardzo mocno przestrzelił z wagą, duży procent odjęty z gaży!

High League 5: ”Rekordzista” bardzo mocno przestrzelił z wagą, duży procent odjęty z gaży!

To nie był koniec problemów jeśli chodzi o limity wagowe przed galą High League 5 w Łodzi. Jak się okazuje Wojciech Sobierajski bardzo mocno przestrzelił z wagą. Tym samym ”Rekordzista” został srogo ukarany.

Sobierajski

Wojciech Sobierajski już jutro zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Uczestnik ”Ninja Warrior” zmierzy się z dobrze znanym z gal FAME MMA – Kamilem Hassanem.

Sobierajski na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów – jest dziesięciokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games, Wicemistrzem Świata w sztafecie Elite – OCR World Championship, trenerem CrossFit w Legia Fight Club, ambasadorem marki Garmin czy chociażby wielokrotnym medalistą w zawodach crossfitowych.

Duże problemy z wagą Sobierajskiego!

Wojciech Sobierajski nie zrobił wagi przed galą High League 5 w Łodzi. ”Rekordzista” przestrzelił wagę o… 5 kilo. Został srogo ukarany, bowiem zabrano mu 50% gaży.

Sobierajski na ważeniu skomentował całą sytuację.

Wojciech Sobierajski: No powiem tak, będę musiał te 50% odzyskać czyli wygrać tą walkę szybciej niż zakładałem.  

Kamil Hassan: Ja tylko chciałem dodać, że poniekąd jestem troszkę rozczarowany tym – że właśnie nie udało Ci się zrobić tej wagi. Rozumiem kilogram, dwa, ale pięć to jest trochę za dużo. Tym bardziej, że robisz te rekordy Guinnessa. Także z tego powodu jest mi trochę przykro, ale jakby z szacunku do federacji/moich obserwatorów, którzy chcieli mnie zobaczyć, to tą walkę wziąłem.     

Wojciech Sobierajski: No my z Kamilem wiemy jaka była sytuacja z wagą, to nie jest tak, że mi nie chciało się jej robić. To są takie kwestie, których nie możemy poruszać publicznie. Ja Kamila za to przeprosiłem, on przyjął przeprosiny. Zgodził się na walkę, więc walczymy.  

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis