MMA PLHighleagueHigh League 5: Oficjalnie Tyburski zmierzy się z Alberto! Znamy też datę i miejsce!

High League 5: Oficjalnie Tyburski zmierzy się z Alberto! Znamy też datę i miejsce!

Poznaliśmy datę i lokalizacje kolejnej gali High League! To jednak nie koniec, bowiem po main evencie ogłoszono jedną z główny walk kolejnej edycji. Tu jest mocna spina, więc fani dymów nie będą narzekać, gdy dojdzie do konferencji i programu ”rundki”. Paweł Tyburski oficjalnie zmierzy się z raperem ”Alberto”.

Tyburski

Alberto Simao ma za sobą już udany debiut w mieszanych sztukach walki. Wystąpił w w walce wieczoru High League 3, gdzie pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Dubiela. Momentami raper był bliski skończenia przed czasem.

Oficjalnie!

Dziesiątego grudnia w Atlas Arena w Łodzi odbędzie się gala High League 5. W jednym z głównych walk zobaczymy starcie Pawła Tyburskiego z Alberto. Dziś doszło do pierwszego face to face.

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis