MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiHigh League 5: Damian Janikowski założył się z Don Diego o 1000 zł! Znamy szczegóły! 

High League 5: Damian Janikowski założył się z Don Diego o 1000 zł! Znamy szczegóły! 

Wczoraj odbył się kolejny program High League. Tym razem na ”Rundkach” doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Damianem Janikowskim, a Mateuszem Kubiszynem. Jak się okazuje poszedł zakład o 100 zł w trakcie wywiadu (na kanale FanSportu.pl).

Janikowski

Do starcia utytułowanego kick-boxera z medalistą olimpijskim dojdzie już dziesiątego grudnia na gali High League 5 w Łodzi. Będzie to pierwsza walka Damiana w freakowej organizacji. Przypomnijmy, że starcie odbędzie się w formule MMA. Tym samym Janikowski jest zdecydowanym faworytem.

”Don Diego” już o jednym zakładzie wspominał nie tak dawno.

Zaproponowałem Damianowi, że może byśmy zrobili pierwszą rundę w K-1, umówiliśmy się tam dżentelmeńsko. Wiadomo, Damian fajnie od razu zbił ten argument i zgasił mnie ”wiedziałeś co podpisywałeś”. Tak, owszem, ale fajnie, że później zrobił krok w moją stronę i rzeczywiście powiedział, że dżentelmeńsko umawiamy się na jedną minutę w boksie. Aczkolwiek też nie mogę tego w 100% traktować za pewnik (..) To jest walka, to są zasady MMA i choćby nawet Damian będzie drachnięty mocniej, to z automatu pójdzie po nogi, bo to będzie jego odruch obronny. Chcemy wygrać, więc siłą rzeczy – normalnie, jedziemy MMA i tyle!

Jest zakład!

W trakcie wywiadu na kanale FanSportu.pl doszło do zakładu pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Damianem Janikowskim.

Mateusz Kubiszyn: Mój parter jest zajefajny! Damian mnie nie obali!

Damian Janikowski: Założysz się?

Mateusz Kubiszyn: Możemy się założyć, ale ile mi dajesz jak Cię obalę?

Damian Janikowski: Dam Ci tysiaka, jak to Ty mnie obalisz.

Ustalono również, że jeśli to Wrocławianin obali Kubiszyna, to ten da mu 100 zł.

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis