MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiOkniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski…

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski…

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Okniński

Dyskusje pojawiły się po nagraniu pomiędzy rundami, gdy trener chciał jeszcze bardziej pobudzić i zmobilizować syna do walki. Warto zaznaczyć, że Okniński robił to już wcześniej tuż przed wejściem do klatki swoich podopiecznych.

Oto pierwsze słowa Oknińskiego tuż po walce Adama:

Jako ojcu nie jest mi łatwo wychodzić z synem do narożnika, kosztuje mnie to bardzo dużo emocji…. Jednak chce wszystkim przekazać, jak bardzo jestem dumny z mojego syna Adama Okninskiego @Ada Mo Pokazał dziś wielkie serce i charakter, był zdecydowany walczyć mimo licznych perturbacji, do ostatniej chwili nie wiedząc kto stanie w drugim narożniku, dość, że walczył po długiej przerwie to podjął rękawice z zawodnikiem którego poznał kilkanaście godzin wcześniej- zawodnikiem który ma duże doświadczenie. Zawalczył z osoba która była dla nas niewygodna stylistycznie i nie mieliśmy możliwości trenować pod jego styl. Mimo to dał radę ! Brawo Synu. W Oknińskich siła💪💪💪

Okniński obszernie komentuje!

Mirosław Okniński postanowił obszernie skomentować walkę syna na gali PRIME SHOW MMA 4 z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Kilka spostrzeżeń po walce Adama z Kornikiem.

1. Kornik na MMA ATTACK walczył z przeciwnikiem podobnym stylistycznie do Adama i przetrenował walkę z większym i ciężkim.

2. Kornik był mistrzem KSW, walczył z McGregorem. Ma 30 walk w MMA.

3. Kornik był stylistycznie innym zawodnikiem jak Norman Park do którego się szykowaliśmy.

4. Adam mając 6 walk w MMA nie walczyć 5 lat I nie trenując profesjonalnie tylko rekreacyjnie pokazał się bardzo dobrze. Zabrakło kilka szczegółów a przede wszystkim doświadczenia.

5. Nie ujmuje Kornikowi no był lepszy, ale ktoś powie ”Kornik był lżejszy, Adam miał przewagę wagi” tak I nie, bo Kornik miał przewagę szybkości I doświadczenia. Adam chciał się bić, Kornik nie chciał, chciał ograć Adama.

6.ADAM WYGRYWAJĄC Z KORNIKIEM A BYŁ TEGO BLISKI – DOSTAŁBY JESZCZE TRUDNIEJSZYCH RYWALI.

7. MIELIŚMY UZGODNIENIE Z FEDERACJA, ŻE NA PIERWSZĄ WALKĘ DOSTANIEMY JAKĄŚ LŻEJSZĄ WALKĘ. NA PRZETARCIE PO PRZERWIE OD WALK.  DOSTALIŚMY PARKA. A DZIEŃ PRZED WALKĄ ZMIANA NA KORNIKA/  CZY TO BYŁY PROPOZYCJE LEKKICH WALK. NA PRZETARCIE? JEDYNIE LEKKA BYŁA waga PRZECIWNIKÓW. Pozdrawiam

Kilka spostrzezen po walce Adama z Kornikiem.1.Kornik na MMatack walczyl z przeciwnikiem podobnym stylistycznie do…

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, November 30, 2022

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zabrał głos w sprawie zarobków! Porównał pieniądze w KSW, a w freak fightach! Widzieliście?

Marcin Wrzosek w rozmowie z 6PAK wyjawił różnice pieniędzy w KSW, a walkami w freak fightach. ”Polish Zombie” nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojej decyzji, aby toczyć pojedynki w freakowych organizacjach.

Norman Parke vs Ambro? Konkretna odpowiedz Ambroziaka!

Niedawno odbył się PRIME 4. Norman Parke miał wziąć udział w tej gali jako przeciwnik Adama Oknińskiego. Z różnych przyczyn przedstawionych przez Irlandczyka, a także przez zarząd Prime Show MMA nie doszło do tej walki. Jednakże “Stormin” chciał zawalczyć z “Ambro”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis