MMA PLHighleagueHigh League 4: Konrad Karwat czuje się gotowy! Chce walki z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem!

High League 4: Konrad Karwat czuje się gotowy! Chce walki z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem!

Konrad Karwat ma za sobą drugie efektowne zwycięstwo w organizacji High League. Reprezentant Strong Ekipy w wywiadzie z Arkadiuszem Pawłowskim zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Karwat zapewnia, że czuje się gotowy na takie wyzwanie.

Karwat

Dziś Karwat otworzył galę High League 4 w Gliwicach, gdzie bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował Radosława Słodkiewicza. Była chwilowa wymiana w stójce. Karwat wstrząsnął rywalem, a następnie obalił. Karwat szybko wykluczył rękę i po kolejnych ciosach – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Karwat chce walczyć z ”Bestią”!

Konrad Karwat tuż po walce zdradził, że w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Warto przypomnieć, że ”Bestia” w ostatniej walce odprawił przyjaciela Karwata. Mowa oczywiście o Krzysztofie Radzikowskim, który debiutował w MMA.

Piechowiak we wcześniejszych walkach przed czasem pokonał Piotra ”Szeli” Szeligę oraz Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Zobacz także:

Michael Chandler twierdzi, że zawalczy z wygranym walki Oliveira vs Makhachev. Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

Popularny amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki Michael Chandler ciągle celuje w pas mistrzowski organizacji UFC. Mało tego, Amerykanin twierdzi, że jest następny w kolejce do walki o tytuł!

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis