MMA PLHighleagueHigh League 3: Poznaliśmy pełną kartę walk! W rozpisce kolejny raper!

High League 3: Poznaliśmy pełną kartę walk! W rozpisce kolejny raper!

Podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą High League 3 poznaliśmy całą kartę walk. Trzeba przyznać, że fani tak zwanych dymów nie będą mogli narzekać. Dziś poznaliśmy dwa nowe zestawienia.

High League 3 karta walk
Foto: High League

W walce wieczoru swój wyczekiwany debiut odnotuje Alberto Simao, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Podopieczny Przemysława Szyszki zamierza sprawić sporę niespodziankę. W ostatnim czasie o raperze w mocnych słowach wypowiadał się klubowy kolega Dubiela – Paweł Tyburski. W przyszłości dojdzie do takiego starcia?

Swój powrót do klatki odnotuje Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Zobaczymy szalone starcie w Lethwei pomiędzy Anielą ”Lil Masti” Bogusz, a Kamilą ”Zusje” Smogulecką.

Fani dymów muszą pamiętać również o arcy ciekawym pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem, gdzie do wyjaśnienia jest mocna spina. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Znamy całą kartę walk High League 3!

Podczas trwającej pierwszej konferencji poznaliśmy całą kartę walk nadchodzącej gali High League 3, która już czwartego czerwca odbędzie się w Ergo Arenie.

Alan ”Alan Człowieku” Godziński zmierzy się z Przemysławem Kolarczykiem. Ogłoszono również starcie Pawła ”Scarface” Bomby z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Przypomnijmy, że ”Tarza” i ”Kolar” walczyli już w High League i tym starciem będą chcieli wrócić na odpowiednie tory.

Całą konferencję możecie oglądać poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis