MMA PLDana WhiteZarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Dana White

Szef największej organizacji MMA na świecie gościł w The Pivot Podcast, gdzie odnosił się do sugestii wypowiadanych przez youtubera w sprawie nienależycie wynagradzanych zawodników UFC. Zdaniem Paula, zawodnicy Dany White’a osiągają zbyt małe zarobki w stosunku do tych, które generują.

Kwestia wynagradzania zawodników jest podstawowym powodem konfliktu na linii Paul-White.

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Teraz szef amerykańskiego giganta skrytykował postać Jake’a Paula i nazwał go człowiekiem, który wygaduje bzdury pod kliknięcia i nagłówki:

“Jake Paul jest zupełnie innym gościem niż jego brat Logan. Jake lubi gadać bzdury, atakować innych i tego typu rzeczy. To osobowość typu 101. Podręcznikowy przykład zwracania na siebie uwagi. Gada to, co media lubią puszczać dalej. Słabe media, głupi internauci, którzy nie weryfikują informacji chłoną te wiadomości od ręki. A prawda jest taka, że koniec końców, Jake Paul chciałby walczyć w UFC. Nie deklarowałby tego, gdyby tak naprawdę nie wiedział ile zarabiają zawodnicy UFC. A, że wie ile zarabiają, to jest chętny. Ale póki co to wygaduje bzdury pod kliknięcia.”

A Wy zgadzacie się ze słowami Dany White’a?

Zobacz także:

Justin Gaethje przed walką z Oliveirą: Zrobię z nim to co z Chandlerem, z tym, że gdyby tam było pięć rund, toby zginął!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, Justin Gaethje przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 274 i walką z Charlesem Oliveirą nie gryzł się w język zapowiadając nadchodzące starcie.

Jacek Murański ostro o Nitro: Niech pokaże chociaż cień dowodu to chowam się na zawsze! [WIDEO]

Jest to mocny wywiad z Jackiem Murańskim. ”Muran” nie ukrywa, że ma bardzo dużą niechęć do popularnego ”Nitro”. W pewnym momencie Murański zaproponował nawet walkę 2 vs 1 (Jacek Murański vs Nitro i Jaś Kapela). Jacek podkreślił, że to zestawienie w kategorii pół śmiesznych i jest przekonany o szybkim zwycięstwie. 

Organizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego!

Specjalny materiał pojawił się na kanale High League przed nadchodzącym wydarzeniem. Trzecia edycja odbędzie się już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Denis Załęcki stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas najbliższej gali czeka go wyjaśnienie mocnej spiny z Mateuszem Kubiszynem. Starcie z ”Don Diego” zostało zakontraktowane w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis