MMA PLDenis ZałęckiZałęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą!

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą!

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Załęcki

Podczas dzisiejszej konferencji może być ciekawie, kiedy przypomnimy sobie pierwszą konfrontację słowną pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem na naszym portalu. Padło dużo mocnych słów, ale mieliśmy również walkę na argumenty.

Sami zobaczcie:

Załęcki ma apel do organizacji High League!

Denis Załęcki na koniec ostatniego nagrania wyszedł z ważnym apelem do organizacji High League. ”Bad Boy” ma nadzieję, że freakowa federacja zrobi zmiany w karcie walk i to jego starcie z Mateuszem Kubiszynem będzie main eventem w Ergo Arenie.

Na koniec chciałbym powiedzieć do was włodarzy/szefów organizacji High League. Zmieńcie mi ku*wa walkę na numer jeden, na walkę wieczoru. Myślę, że to będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą. Damy zaj*biste show i dymy, więc czekam na waszą decyzje i na zmianę w kartach walk. Pozdro

Całe wideo poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz ”Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Zobacz także:

Organizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego! Widzieliście?

Specjalny materiał pojawił się na kanale High League przed nadchodzącym wydarzeniem. Trzecia edycja odbędzie się już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Denis Załęcki stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas najbliższej gali czeka go wyjaśnienie mocnej spiny z Mateuszem Kubiszynem. Starcie z ”Don Diego” zostało zakontraktowane w formule MMA.

KSW przedstawia drogę Pudziana w MMA. Pamiętacie wszystkie wątki?

Historia Mariusza Pudzianowskiego w świecie MMA jest pełna tryumfów, ale też trudnych momentów. Ostatecznie jest jednak opowieścią o determinacji i wytrwałości w dążeniu celu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis