MMA PLHighleagueHIGH League 2 – jak oglądać galę w PPV?

HIGH League 2 – jak oglądać galę w PPV?

Foto: HIGH League

Już 5 lutego w krakowskiej Tauron Arena odbędzie się gala HIGH League 2. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. 

Niezwykłą stawkę zdobył pojedynek Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego z Maciejem “Big Jackiem” Jaremą. Niskorośli powalczą o pierwszy pas w historii ligi!

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również to niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

HIGH League 2 – jak oglądać galę w PPV?

Link do PPV

Galę będzie można zobaczyć w Internecie na highlive.tv. Tranmisja dostępna jest w dwóch wariantach

  • wariant BASIC zapewnia dostęp w jakość 720p oraz możliwość odtwarzania gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Cena w tym wariancie zaczyna się od 27,99 zł
  • wariant PREMIUM oferuje z kolei jakość 1080p, dostęp do odtwarzania wydarzenia przez 7 dni a także transmisję z tzw. hejt roomu

Ostateczny koszt uwarunkowany jest od wybranej formy płatności. Wśród dostępnych znajdziemy BLIK, przelew internetowy z większości polskich banków, płatność kartą, Google Pay, Apple Pay, Paysafecard czy PayPal.

Galę można obejrzeć zarówno na komputerze jak i na urządzeniu mobilnym (telefonie czy tablecie). Poniżej znajdują się wymagania techniczne jakie powinno spełniać takie urządzenie.

HIGH League 2 – rozpiska:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Zobacz także:

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Trener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Robert Maruszak wraca do rywalizacji i już jutro wystąpi na Krwawy Sport 5. Warto zaznaczyć, że Maruszak to również trener Mateusza Murańskiego. Zawodnik wagi ciężkiej chwali ”Murana” i zapewnia, że rywal oraz fani będą zaskoczeni podczas najbliższego starcia.