MMA PLMMA-VIPMalik Montana komentuje sytuację z Słowikiem!

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem!

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Dlaczego te pytanie padło do Malika? Jeden z przywódców gangu pruszkowskiego wystąpił w klipie ”Malik Montana feat. Tede – Big Poppa”, który w tym momencie ma ponad 4 miliony wyświetleń.

Malik Montana komentuje!

Jakie podejście do ostatniej afery ma Malik Montana? Raper na instagramie postanowił odpowiedzieć na pytanie fana.

Jak zwał tak zwał ”nagonkę”. Jestem wolnomyślicielem i nie przekonują mnie opinie czy wypowiedzi ludzi na temat ludzi, których nie znają. Ja w swoim życiu stosuje praktykę by nie robić drugiemu tego co nie chciałbym by mi robiono. W tym między innymi oceniania drugich ludzi, bo myślę, że mam własnego brudu za pazurami wystarczająco jak każdy człowiek zresztą. Dzisiejsze media są mocno nacechowane propagandą polityczną i kapitalistycznym tokiem rozumowania, a ja jako artysta tym się zwyczajnie brzydzę. By móc się wypowiedzieć z sensem, a nie powielać schematy i pojąć stronę należy zwrócić uwagę na fakt korupcji jaką ma/miała miejsce w państwie w jakim żyjemy. Jestem artystką i inspirację często czerpie z rzeczy, które dla pospolitego obywatela mogą być skrajne. Jeśli jutro wstawię zdjęcie z osobą, której nie lubisz albo lubisz to wiedz, że jestem ponad tym wszystkim i w moim uniwersum, które sam tworzę myślami jestem wszechmogący.

Zobacz także:

Prezenter MMA VIP przeprasza za udział w konferencji ze “Słowikiem”: Zostałem wrzucony na minę, bandytów potępiam! Widzieliście?

Zamieszanie wokół sobotniej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4 nie cichnie! Tym razem mamy komentarz prezentera Mikołaja Janusza, który przeprosił fanów za to, że był częścią wydarzenia, w którym udział wziął były przywódca gangu pruszkowskiego.

Denis Załęcki o Jacku Murańskim: Jest ku*wa twardy, on dostał tyle bomb i nie dało się go odciąć! Zaskoczeni?

Legendarna już wytrzymałość Jacka Murańskiego robi wrażenie na największych twardzielach.